Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı Focus Test Ediliyor ! 2014 Yılında Satışta

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

İç kısımdaki klima ve teyp kumandalarının olduğu kısım çok plastikimsi duruyor. Bizimkilerde krom bölümler vs var ve bunlar farklı bir hava katıyor. Yenisinde bahsettiğim bölümler daha soğuk görünüyor gibi. Ön tampon tasarımını beğendim.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

dış ve içi de beğendim, ama iç mekandaki değişiklikler daha olumlu gibi, focus 3 le başlayan focus sevgim devam edeceğe benziyor,

halihazır focusumu ancak, 1.6 eb ps şanzıman şartıyla değiştiririm herhal, birlikteliğimden bir şikayetim yok :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eğer böyle gelecekse...

Focus Mk 3 baştan böyle olmalıydı

Neredeyse Mk 4 denilebilecek kadar değişmiş

Tüm değişiklikleri beğendim, kesinlikle albenisi, fetişizm konusunda deneyimsiz olduğum için cinsel cazibesi konusunda yorum yapamayacak olsam da, daha şık, daha asil, daha dinamik göründüğü kesin.

Önde tek panjur eski kasanın orta - ya - kaput altı şeklindeki dağınıklığını gidermiş ve gözü yormayan ve değerli hissi yaratan bir tasarıma yer vermiş.

Çıkıntılı kaput, incelmiş far kasası, şekilsel uyumlu sis farları ile hem sadeliğe vurgu yapılırken hem de dinamik görüntü sağlanmış.

Yan çizgide değişiklik fark etmedim. Sadece bu jantları pek beğenmedim, aslında rengi de...

Arka tasarımda da stoplar küçülmüş, bagaj kapağı yeniden tasarlanmış ve stoplarla entegre daha keskin bir iniş gösteriyor, muhtemelen aerodinamiye katkısı vardır. 

İç mekanda genelde sadeleşme var. Isı kontrol ünitesine koltuk ısıtma da ekelnemiş, bazı kontrol düğmeleri vites yanına alınmış, ESP Off'u da burada görmek isterdik.  

Ses kontrol ünitesi de sadeleşmiş ve dokunmaya duyarlı büyük ekrana kavuşmuş.

Öndeki gözün varlığı, çakmağın ve USB yeri daha kullanışlı görünüyor.

Kısacası çok olumlu gelişmeler.

Ve evet bizim Focus'ların pabucu dama atılır ister istemez. 

Yanılmıyorsam bu gece yarısı resmi görüntüler de yayınlanacak.

Bakalım ne çıkacak, bununla uyumlu olursa tebrikler Ford!

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

herşey güzelde şu hız sabitleyiciyi neden menü kontrolün olduğu yere koymazlar anlamadım..

ve böyle kalacaksa yeni halinde düğmeler bir birleriyle aynı hizada, parmaklarla rahat kontrol edilebilir mi göreceğiz.. şu anki durum daha iyi..cancel-res altta..artı-eksi üstte..

klima altı boşluk gözlük veya cep tel için iyi olmuş..zaten birde sürgülü bölüm var..ama oradaki usb tel içindir de, müzik usb için 2. bir giriş mevcuttur inşallah..

bu eleştirilerim aksi şekilde ortaya çıkarsa, iyi... birde her yenilik daha çekici gösterir bu muhakkak.

gelelim sadede, bu donanımı hangi cart-curt paketlerle verecekler :D  vites topuzunun oradaki düğmeleri okuyamadım. mesela alt donanımda olmazda oralarda boşluk doldurulmuş delikler olursa en gıcık gittiğim şeydir..

arabanın fiyatını iyice şişirdiler, makyajlı hali gelince bugünkü fiyatlarla satılır ve elde kalanlar ucuzlarsa bir nebze, yok üstüne 3-5 bin daha koyarlarsa sıkıntı..

era yı değştirmek için dünya borca girdik, focusu satıp tekrar focus almak için dünya borca gireceksek vay halimize.

çoluk çocuk uzaklaşınca, focus tan sonraki arabam, b-max yada nissan note gibi bir şey olacaktır sanırım.. hb hiç düşünmem. test ettiğim 1.0 hb i sert bulmuştum sadece süspansiyon değil, fren pedalı bile dokununca fren yapıyordu. arkadaşa yeni aldık 1.0 tit.. o da aynı.. hb süspansiyonu anlarız serttirde, pedallar niye. arabanın motoru 1.0 sonuçta.. bizdeki 125 bg de hb deki 175 bg değil ki süper spor bir araba olsun.

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

herşey güzelde şu hız sabitleyiciyi neden menü kontrolün olduğu yere koymazlar anlamadım..

ve böyle kalacaksa yeni halinde düğmeler bir birleriyle aynı hizada, parmaklarla rahat kontrol edilebilir mi göreceğiz.. şu anki durum daha iyi..cancel-res altta..artı-eksi üstte..

klima altı boşluk gözlük veya cep tel için iyi olmuş..zaten birde sürgülü bölüm var..ama oradaki usb tel içindir de, müzik usb için 2. bir giriş mevcuttur inşallah..

bu eleştirilerim aksi şekilde ortaya çıkarsa, iyi... birde her yenilik daha çekici gösterir bu muhakkak.

gelelim sadede, bu donanımı hangi cart-curt paketlerle verecekler :D  vites topuzunun oradaki düğmeleri okuyamadım. mesela alt donanımda olmazda oralarda boşluk doldurulmuş delikler olursa en gıcık gittiğim şeydir..

arabanın fiyatını iyice şişirdiler, makyajlı hali gelince bugünkü fiyatlarla satılır ve elde kalanlar ucuzlarsa bir nebze, yok üstüne 3-5 bin daha koyarlarsa sıkıntı..

era yı değştirmek için dünya borca girdik, focusu satıp tekrar focus almak için dünya borca gireceksek vay halimize.

çoluk çocuk uzaklaşınca, focus tan sonraki arabam, b-max yada nissan note gibi bir şey olacaktır sanırım.. hb hiç düşünmem. test ettiğim 1.0 hb i sert bulmuştum sadece süspansiyon değil, fren pedalı bile dokununca fren yapıyordu. arkadaşa yeni aldık 1.0 tit.. o da aynı.. hb süspansiyonu anlarız serttirde, pedallar niye. arabanın motoru 1.0 sonuçta.. bizdeki 125 bg de hb deki 175 bg değil ki süper spor bir araba olsun.

vites topuzunun ordaki düğmeler  start-stop-otomatik park birde park sensörü on/off tuşu , bir tuş daha var keşfedemedim ne olduğunu belki vw gibi esp falan tuşu koyabilirler 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

vites topuzunun ordaki düğmeler start-stop-otomatik park birde park sensörü on/off tuşu , bir tuş daha var keşfedemedim ne olduğunu belki vw gibi esp falan tuşu koyabilirler

Düğmeler soylediginiz gibiyse mantikli olur yeni yerleri. Bir de saçma el freni şeklinden kurtulup elektronik yaparlarsa super olur..
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Düğmeler soylediginiz gibiyse mantikli olur yeni yerleri. Bir de saçma el freni şeklinden kurtulup elektronik yaparlarsa super olur..

düğmeler aynen o şekilde yalnız en alttaki düğmeyi çözemedim yalnız direksiyon simgesi gibi birşey var en alttaki düğmede o da yorgunluk tespit sistemi veya sürüşle ilgili başka birşeyi aktifleştirmek gibidir diye tahmin ediyorum ...El freni bence iyi bazen el freni ile dönmek gerektiği durumda elektronik olsa dönemeyiz :)

çağlar çetinkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Her şeyiyle 10 numara olmuş, makyajlı kasanın yanında bizim titaniumlar hele ki X paket olanları nispeten idare ederde ama diğer donanımlar hapı yuttu sanırım. :D Gel gelelim zurnanın zırt dediği yere, fiyat durumu nasıl olacak acaba?..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.