Jump to content

Selçuk Öz.

Member
 • Content Count

  396
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

113 Normal

About Selçuk Öz.

 • Age 39
 • Rank
  Comfort

Profile Details

 • Age 39
 • Location:
  İzmir
 • Car:
  Focus 3.5 Tit. TDCi
 • Job:
  eğitim
 • Gender:
  Bay

Recent Profile Visitors

1,087 profile views
 1. Yps plastiği aradım, daha önce arkadaşlarım almıştı 2 kaliteleri varmış. Biri 1 mm, diğer 2 mm lüx diye geçen. Lüx olanından çok memnun kalmışlardı daha sağlammış! Ama artık onu üretmiyorlarmış, sadece 1mm olanı varmış. O nasıldır acaba? Çocukların skoteri, çocuk arabaları vs nin köşeli yerleri çarptığında yırtılır mı acaba!
 2. Ingh!! Beğenmedim, eski kasa daha güzeldi. Önüne dokunmasalardı bari, dümdüz kamyonların önü gibi olmuş.
 3. Yan ve arkadan güzel görünüyor ama önden çok güzel değil bence. Ön farlar biraz daha keskin olabilirdi oval yapısına göre.! Şapşal bir hali var önden, Porshe nin cayene modeli gibi!.
 4. AXA da? AXA ile 60 TL fiyat farkı vardı, Sigortacım hasar ödemelerinde sompo çok hızlı onu yapalım dediği için tercih ettim. Mini onarımlarla ilgili bir kaç arkadaşımın işi düştü hep mini onarıma girmez diyerek hasar dosyası açmaya çalıştılar anlaşmalı firmaları!
 5. Kasko 1300 sompo japon Hasarsızlık 7 yıl Sigortacı: parça fiyatlarının ve araç kasgo değerlerinin %30, arttığını söyledi.
 6. Alabileceğimden değil ama nedense focus 4 ten daha çok heyecanlandırdı beni ?
 7. ben de izmirde henüz görmedim; ama sanırım geçen hafta sonu forum bornovada aracı park ederken; san ki tanıtım için getirdikleri bir hb geçti önümden ama; emin değilim tabi ?
 8. Ben de o duruşunu seviyorum; ben de mi bir gariplik var (avına hemen atılacak kaplan gibi)? ?
 9. Hız 120 yi geçince uyarı sesi çıkarması, açılış logosunu sd yapma vs. İlk aklıma gelenler...
 10. farlar kapalı ve açık konumda gündüz gece fotolarını atabilir misiniz? bir de bunlar genelde 6 aya kalmadan arızalanıyor diye biliyorum, bir çok focusta görüyorum ama yanmıyor! gerçi bu tipini hiç görmedim, makyajsız focuslardaki üçgen şeklinde olanlar gördüklerim hep!
 11. üye sayısının artasına rağmen; ziyaretin de azalması ilginç olmuş!
 12. Bu donanım, fiyat ve jantlarla da ülkemizde de en az satan araba ödülünü alacak sanırım ?
 13. Dev ekran, çok çirkin. Tam Çin işi olmuş. Otomatik Vites kolu konsolun soluna mı konumlanmış?

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.