Jump to content

Selçuk Öz.

Member
 • Content Count

  394
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Selçuk Öz.

 1. Ingh!! Beğenmedim, eski kasa daha güzeldi. Önüne dokunmasalardı bari, dümdüz kamyonların önü gibi olmuş.
 2. Yan ve arkadan güzel görünüyor ama önden çok güzel değil bence. Ön farlar biraz daha keskin olabilirdi oval yapısına göre.! Şapşal bir hali var önden, Porshe nin cayene modeli gibi!.
 3. AXA da? AXA ile 60 TL fiyat farkı vardı, Sigortacım hasar ödemelerinde sompo çok hızlı onu yapalım dediği için tercih ettim. Mini onarımlarla ilgili bir kaç arkadaşımın işi düştü hep mini onarıma girmez diyerek hasar dosyası açmaya çalıştılar anlaşmalı firmaları!
 4. Kasko 1300 sompo japon Hasarsızlık 7 yıl Sigortacı: parça fiyatlarının ve araç kasgo değerlerinin %30, arttığını söyledi.
 5. Alabileceğimden değil ama nedense focus 4 ten daha çok heyecanlandırdı beni
 6. ben de izmirde henüz görmedim; ama sanırım geçen hafta sonu forum bornovada aracı park ederken; san ki tanıtım için getirdikleri bir hb geçti önümden ama; emin değilim tabi
 7. Ben de o duruşunu seviyorum; ben de mi bir gariplik var (avına hemen atılacak kaplan gibi)?
 8. Hız 120 yi geçince uyarı sesi çıkarması, açılış logosunu sd yapma vs. İlk aklıma gelenler...
 9. farlar kapalı ve açık konumda gündüz gece fotolarını atabilir misiniz? bir de bunlar genelde 6 aya kalmadan arızalanıyor diye biliyorum, bir çok focusta görüyorum ama yanmıyor! gerçi bu tipini hiç görmedim, makyajsız focuslardaki üçgen şeklinde olanlar gördüklerim hep!
 10. üye sayısının artasına rağmen; ziyaretin de azalması ilginç olmuş!
 11. Bu donanım, fiyat ve jantlarla da ülkemizde de en az satan araba ödülünü alacak sanırım
 12. Dev ekran, çok çirkin. Tam Çin işi olmuş. Otomatik Vites kolu konsolun soluna mı konumlanmış?
 13. Hiç duymamıştım ama şimdi çevremde bunlara sahip olanları gözümün önüne getirince hak verdim.
 14. Kuga çok yakıyor demişti bir arkadaşım
 15. Zaten bu Ötv muhabbetinden ya da bu durumu kullanan dist. lerden dolayı yakında araçlar dört teker gelecek, biz tamamlayacağız sonradan zannımca!
 16. Bence de o düdük gibi ekran dışında baya bir alınası olmuş. Yalnız diğer konularda hep maliyet vs nedenlerle tit. dan kısılan Özelliklere karşı, trend x den kısılsaymış bir çok özellik daha iyi olurmuş. Bu baya bildiğin donanımlı tit. ile kıyaslayınca
 17. benim de direk LEON geldi gözlerimin önüne, özellikle ön farların üçgen yapısı dolayısıyla; ön ızgara da kia
 18. Çinden bunun sedanını getirtsek aliexpressten falan (hani o inceleme videosundaki sd line ı) kaça mal olur? Bu kadar verir miyiz? Verirsek de sadanına sahip olmuş olmaz mıyız?
 19. sadece siz 5 tane değiştirdiyseniz, geneli düşünemiyorum!

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.