Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı Focus Test Ediliyor ! 2014 Yılında Satışta

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

2 Sene sonra bunu alırız artık ehehehüüüü....Bu arada Htchbackin arka farlar daha köşeli olmuş,ledlerin tipi değişmiş,sefan arka farlar led olmuş....İç teypin sonysiz olanı  daha güzel olmuş,sonyli olanı zaten varlığını devam ettirecek....Forever Sony dabikine....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Vitesin yanindaki tuslar elektronik park frenine benziyor

El freni tuşlu olunca el freni ile viraj dönme olayı nasıl olacak? Ayrıca madem el frenini kaldırdılar ordaki ortaya çıkacak boşluğa geniş, açılıp kapatılabilir bir saklama gözü koyarlar umarım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Orta konsoldaki fan ızgaralarının etrafındaki krom trim ve sedan stopları haricinde elle tutulur bir güzellik göremiyorum.

Hele o vitesin solundaki çakmağın konumu nedir allah aşkına?

Şuan bu araba olacak diyen olmadı ki zaten, üretim versiyonunu görene kadar şudur diyemez kimse.

Arabanın heryeri örtülü zaten şu durumda iyi veya kötü demek tamamen benim gözümde subjektif yorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sonuç olarak özellikle orta konsolun böyle olmaması temennim..

Bu araca sahip kişilerin zaten problemi olmaması normaldir.

Bu aracı almayanların veya eleştirenlerin görüşleri firma için önemli çünkü müşteri kitlesi almayanlar yani tercih etmeyenler veya başka şeyler için tercih edenleri cezbetmektir.

Belki takip etmiyorsunuz ama her ülkede en çok eleştirilen yer ön konsol, ön tampon vb şeylerdi bunlar değişiyor.

Güzel adım, cömert adım. F 2.5 ile nasıl satışlar arttı ve avrupa'da tavan yaptı bunu gördük eee yeni motor ve şanzımanlar ile 2015'de tavan yapması muhtemel ki ford'un gelecek kar beklentisi 2015 ile başlıyor..Yeni mondeo ve Makyajlı Focus önemli ürünler. :yeah: 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yeni mondy ile makyajlı focus u aynı anda piyasaya sürme aptallığını yapmazlar herhalde. Bakalım hangisi önce gelecek... 

neden aptallık olsun aynı anda gelmesi onu anlamadım ben sonuçta mondeo D sınıfı bir araç focusun müşterisi ayrı mondeonun ki ayrı :)

Hasan bey;

katılıyorum size ilk çıkan araçlarda malesef hatalar oluyor şuan  focus 3 oturmuş durumda 

Hasan bey;

katılıyorum size ilk çıkan araçlarda malesef hatalar oluyor şuan  focus 3 oturmuş durumda 

bence ilk gelen araçlar daha iyi ben focus alacak olayım yine gider 2011 focus 3 alırım titanyumda aktif şehir içi ısıtmalı ön cam standarttı .style plus pakette bile bu iki özellik vardı şimdi yeni gelenlerde bu özellikleri almak için tekno paket almak zorundasınız birde style plus paket yok adamlar ilk gelen focusta sundular bu özellikleri şimdi yeni gelenlerde yok bu özellik ..benim aracım 2011 ilk gelen focustu maşşalah hiç bir sorun yaşamadım birazcık şans işi bu araba olayı şuan yeni 2013lerde bile sorun yaşayabiliriz..şuan 2011 focus 3 e bir renkli ekran ve sony teyp sonradan takılabilir ama 2013 model focus style e gidipte ısıtmalı ön camı ve aktif şehir içini takabilir miyiz veya ne kadar masraflı olur böyle bişey yapsak orası düşündürücü yeni gelenlerde sadece bi tekno paket artısı var onda da zaten şerit takip ve yorgunluk tespit sistemi var eskiye ekstra olarak onlarda zaten pek kullanılacak bir özellik değil TR şartlarında birde bunu almak için hem titanyum hemde tekno paket almalıyız .Tekno paketide kaç kişi alır ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu araca sahip kişilerin zaten problemi olmaması normaldir.

Bu aracı almayanların veya eleştirenlerin görüşleri firma için önemli çünkü müşteri kitlesi almayanlar yani tercih etmeyenler veya başka şeyler için tercih edenleri cezbetmektir.

Belki takip etmiyorsunuz ama her ülkede en çok eleştirilen yer ön konsol, ön tampon vb şeylerdi bunlar değişiyor.

Güzel adım, cömert adım. F 2.5 ile nasıl satışlar arttı ve avrupa'da tavan yaptı bunu gördük eee yeni motor ve şanzımanlar ile 2015'de tavan yapması muhtemel ki ford'un gelecek kar beklentisi 2015 ile başlıyor..Yeni mondeo ve Makyajlı Focus önemli ürünler. :yeah:

valla şu araca 1.6 dizel 135 ps motor koysunlar hem mondeoya hem focusa satışlar zaten otomatik olarak artar birde otomatik şanzıman başkada birşey yapmaya gerek yok :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.