Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Er-Ol Otomotiv - Ford Yedek Parça Ve Daha Fazlası

Önerilen Mesajlar

Değerli er ol otomotiv çalışanları bu soru daha once soruldu.

Şu kol dayama meselesine bulsaniz bulsaniz siz çözüm bulursunuz.

Orjinal ürünleri nereden temin ediliyor bilmiyorum ama bizler için kol dayama da bulamaz mısınız ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Değerli er ol otomotiv çalışanları bu soru daha once soruldu.

Şu kol dayama meselesine bulsaniz bulsaniz siz çözüm bulursunuz.

Orjinal ürünleri nereden temin ediliyor bilmiyorum ama bizler için kol dayama da bulamaz mısınız ?

Orjinal olarak kol dayama malesef yok .Piyasadaki ürün su an icin sadece sonradan takılan armster.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Egzoz ile turbo arasındaki ve turbo yağ bağlantılarındaki contaların fiyatını özel mesajdan istedim, sanırım görmediniz.

Sayım dolayısıyla ilgilenemedim simdi sizin verdiginiz mail adresine attım resimleri.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sitenizde sorun mu var acaba hiç bir bağlantı açılmıyor,sürekli anasayfa'ya yönlendiriyor açılanlarda. Ürünlerden herhangi birine tıkladığımda ise ''bize ulaşın'' sayfasına atıyor. Acaba bende mi bir sorun var yoksa internet üzerinden sipariş veremiyor muyuz ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sitenizde sorun mu var acaba hiç bir bağlantı açılmıyor,sürekli anasayfa'ya yönlendiriyor açılanlarda. Ürünlerden herhangi birine tıkladığımda ise ''bize ulaşın'' sayfasına atıyor. Acaba bende mi bir sorun var yoksa internet üzerinden sipariş veremiyor muyuz ?

Malesef henuz internet satısımız aktıf degil burdan bana sorabılırsınız ya da ozel mesaj atabilirsiniz .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Malesef henuz internet satısımız aktıf degil burdan bana sorabılırsınız ya da ozel mesaj atabilirsiniz .

Teşekkür ederim ne var ne yok diye bir göz atmak istemiştim ben. Aklımda bazı şeyler var ilerleyen zamanlarda sizi rahatsız edebilirim tekrar 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

ayak dayama kısmını tam örten kauçuk paspas varmıdır. ve fiyatı.

Malesef mevcut degil .

2011 focus 2.5 için silecek fiyatınız nedir?

Kdv dahil 25 tl kargo tarafimizdan karsilanacaktir .

Focus 3 titanium far takımı(sol-sağ) ve titanium direksiyon var mı acaba varsa fiyatlar nedir ?

Titanium far takimi derken mercekli fardan bahsediyorsunuz degil mi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Titanium far takimi derken mercekli fardan bahsediyorsunuz degil mi ?

Aslında mercekli olandan değilde siyah zeminli normal fardan bahsetmiştim,ancak ikisi içinde fiyat alabilirsem güzel olur.

Bir de titanium direksiyon simidi sormuştum ama ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.