Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Er-Ol Otomotiv - Ford Yedek Parça Ve Daha Fazlası

Önerilen Mesajlar

Merhabalar benim 2012 hb arka silecek kolu veya sadece kolu yoksa takım olarak (kol ve süpürge) ihtiyacım var. elinizde mevcutmudur ve fiyatı nedir acaba. iyi çalışmalar

Kdv dahil 125 tl fiyati var siparisle getirtebilirim elimde mevcut degil .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhabalar :) kolay gelsın . Aracım 2003 focus 1 ghia benzin/Lpg . Sıze 2 sorum olucak 
1.Silecek takımı ( muz ) ne kadar ?
2.katalitik konvektörun ıcınde sanırsam altın sarısı bırsey olması lazımmıs tozmu sunger mı öyle bırsey denılmısdı yanlısda hatırlıyor olabılırım benım aracımda o yokmus bu yuzden lpg yı yakmıyor ve bırazda ses verıyormus ne kadardır bu parcanın fıyatı ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

merhabalar,

focus III hb için;

-ön silecek takımı

-delikleri uyumlu siyah kışlık (kauçuk) paspas-

-bagaj ipi

ürünleri mevcut mudur ve fiyatları nedir?

Silecek 65 tl orj yan sanayisi 30 tl.

Paspas malesef mevcut degil .

Bagaj ipi adet fiyati kdv dahil 40 tl

Merhabalar :) kolay gelsın . Aracım 2003 focus 1 ghia benzin/Lpg . Sıze 2 sorum olucak

1.Silecek takımı ( muz ) ne kadar ?

2.katalitik konvektörun ıcınde sanırsam altın sarısı bırsey olması lazımmıs tozmu sunger mı öyle bırsey denılmısdı yanlısda hatırlıyor olabılırım benım aracımda o yokmus bu yuzden lpg yı yakmıyor ve bırazda ses verıyormus ne kadardır bu parcanın fıyatı ?

Muz silecegin fiyati kdv dahil 20 tl.

Malesef o bizde mevcut degil anladigim kadariyla egsozcularda bulabilirsiniz .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeni gelen focuslarda kolçak içinde bir raf konulmuş bu bende yok ama oturacağı kanal mevcut 2012 titanium, 2013 trafik çıkışlı, bu parça servisde 55+kdv sayın er-ol otomotiv'de bu parça ne kadardir.

uparyquv.jpg

aqy9a2ez.jpg

yqugaju4.jpg

Soner Yaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeni gelen focuslarda kolçak içinde bir raf konulmuş bu bende yok ama oturacağı kanal mevcut 2012 titanium, 2013 trafik çıkışlı, bu parça servisde 55+kdv sayın er-ol otomotiv'de bu parça ne kadardir.

uparyquv.jpg

aqy9a2ez.jpg

yqugaju4.jpg

Benim arac sizinle ayni bende var,aldiginiz yeri sikistirin bence
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

er-ol otomotivde online satış yok galiba bendemi var sorun anlamadım ama burdan şansımı deneyim. focus2,5 siyah zemin far almayı düşünüyorum orjinal olarak bi sitede buldum ancak güven olarak sıkıntı yaşayanlar olmuş vazgeçtim ürün kodu 8m5113101cf fiyat bilgisi lazım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

iyi günler , aracım 2013 focus  style paket. sol ön far fiyatı nedir? bir de ford amblemi var mı sizde? ufak bir kaza sonucu ön amblem eğildi değiştirmek istiyorum.

Visteon olarak mevcut kdv dahil 195 tl. Visteon uretici firmasıdır Logosuz orjinal olarak gecer.

Orjinali de var kdv dahil 310 tl de onun fiyatı mevcut sadece aralarındaki fark logosudur.

Armanında kdv dahil 85 tl fiyati var.

uparyquv.jpg

aqy9a2ez.jpg

yqugaju4.jpg

Malesef mevcut degil .

Bu parça varsa ben alırım

Malesef mevcut degil .

er-ol otomotivde online satış yok galiba bendemi var sorun anlamadım ama burdan şansımı deneyim. focus2,5 siyah zemin far almayı düşünüyorum orjinal olarak bi sitede buldum ancak güven olarak sıkıntı yaşayanlar olmuş vazgeçtim ürün kodu 8m5113101cf fiyat bilgisi lazım

Takım olarak kdv dahil 430 tl fiyatı var.

Kargo tarafımızdan karşılanacaktır.

Online satısımız malesef henuz aktif degil.

ER-OL Otomotiv tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sipariş versem nezaman elimde olur ve ödemeyi nasıl yapacaz. kredi kartı oluyordur sanırım .? 

Cuma gunu bende olur malzeme c.teside sizde olur.

Odemeyi isterseniz kredi kartı mail order yontemiyle yapabilirsiniz isterseniz eft/havale olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.