Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Er-Ol Otomotiv - Ford Yedek Parça Ve Daha Fazlası

Önerilen Mesajlar

Sol kısımdaki  ayak dayama bölümünü de örten kauçuk havuzlu paspas arıyorum. Sizde varmı veya temin edebilirmisiniz.

Ben de arıyorum iyisinden, bu sayfayı masaüstüne ekleyim de unutmayım bari, pedalların altı çamur oluyor, arabayı 25 ekimde aldım 1 kez yıkadım daha :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında bir kaç kişinin sorusunu birden sorunca karıştı, ben kendi derdimi anlatayım. Benim focus 2,5 trend x için püskürtmeli (f3 lerde, fiat'ta, i30'da olandan) su püskürtme ucu var mı?

Malesef su an icin mevcut degil .

Merhaba,

Bi-Xenon Far lambalar (balans) hariç sadece far ne kadar olur.

2005 Focus Eski kasa

Tanesinin orjinal olarak kdv dahil 480 tl fiyati var .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Merhaba focus 3 icin dijital klima paneli ve klima kontrolcusu bulunur mu fiyat verebilir misiniz

Panel+cerceve olarak mevcut kdv dahil 480 tl fiyatı var.

merhaba kolay gelsin elinizde bize önerebileceğiniz daha öncede kullanım memnuniyeti olan performans hava filtresi var mı ?varsa fiyatları ne kadar öğrenebilir miyim ?   Focus 3 1.6 TDCİ

Malesef mevcut degil .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.