Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Er-Ol Otomotiv - Ford Yedek Parça Ve Daha Fazlası

Önerilen Mesajlar

F3 Titanium X için bi xenon ledli ve mercekli far (sağ taraf) farın tek satışı var mı? Ve bu farı kaza nedeniyle sigortadan karşılamamız mümkün mü? 

(Siyah zeminlisi var mı? Varsa birisini sigortadan karşılayabiliyorsak diğerini cepten karşılayacağım. Fiyat verebilir misiniz? )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

F3 Titanium X için bi xenon ledli ve mercekli far (sağ taraf) farın tek satışı var mı? Ve bu farı kaza nedeniyle sigortadan karşılamamız mümkün mü? 

(Siyah zeminlisi var mı? Varsa birisini sigortadan karşılayabiliyorsak diğerini cepten karşılayacağım. Fiyat verebilir misiniz? )

eğer ki siyah zeminli yoksa(en son yoktu), sen neden uğraşacaksın ki parçayı al vs. kaskodan açtır dosyayı onlar yaptırıp parasını karşı taraftan alır.

parçayı kendin tedarik edeceksende önce eksperden onay alacaksın sonra faturasını vereceksin, yada ekspere bunun parasını bana ödeyin ben kendim alıp takıcam diceksin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

eğer ki siyah zeminli yoksa(en son yoktu), sen neden uğraşacaksın ki parçayı al vs. kaskodan açtır dosyayı onlar yaptırıp parasını karşı taraftan alır.

parçayı kendin tedarik edeceksende önce eksperden onay alacaksın sonra faturasını vereceksin, yada ekspere bunun parasını bana ödeyin ben kendim alıp takıcam diceksin.

Ozan sigorta karsilayacak masrafi. Karşı taraf suclu oldugunu kabul etti. O konuda bir sorun yok. Ben arabayi tamire birakamadim daha. Exper geldiginde ben onu goremeyebilirim de. Bu da var.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ozan sigorta karsilayacak masrafi. Karşı taraf suclu oldugunu kabul etti. O konuda bir sorun yok. Ben arabayi tamire birakamadim daha. Exper geldiginde ben onu goremeyebilirim de. Bu da var.

Sigortanın veya kaskonun sitesinden kaza dosya numaranla arat, dosya detaylarının içerisinde experin adı soyadı telefon numarası çıkıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sen dosyanı kaskodan açtır, trafik sigortasında işler kıldır bırak kasko uğraşsın. Bıraktığın zaman söylersen, eksperin geleceği zamanı söylerler yada geldi derler gidersin.

Ozan Karsavuran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus 3 titanium far takımı(sol-sağ) ve titanium direksiyon var mı acaba varsa fiyatlar nedir ?

Direksiyon kdv dahil 270 tl.

Farinda orjinalinin fiyati kdv dahil 285 tl

Ayrica wisteon marka var logosuz orjinaldir farlari ureten firmadir onunda fiyati kdv dahil 200 tl.

Mercekli farlar 1 haftaya stoklarimiza girecek .

1 haftaya stogumuza girecek farlar o zaman size fiyat bildirebilirim . ER-OL Otomotiv tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

focus 2013 HB arka çeki demiri kapağı mevcut mu

çalınmış

Orjinali kdv dahil 20 tl esdegeri 10 tl stoklarimizda mevcut .

2013 Focus 1.6 TDCİ Orjinal Ön fren balatalarının fiyatı nedir ?

Doviz artisindan dolayi fiyatlarda farkliliklar olustu . Ekonomik olanin fiyati 125 tl ithal olaninin 180 tl stoklarimizda mevcut .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.