Jump to content

Ahmet Altınalan

Üye
 • Toplam İleti

  24
 • Katılım

 • Son ziyaret

Toplam Beğeni

7 Poor

Ahmet Altınalan Hakkında

 • Yaş 31
 • Derece
  Ambiante

Profil Bilgileri

 • Yaş 31
 • Şehir:
  Konya
 • Arabam:
  2013 Focus 1.6 style
 • Meslek:
  öğretmen
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

620 profil görüntüleme
 1. Konya'da Özel Servis Tavsiyesi

  Hayırlı günler. Önümüzdeki günlerde 2013 model benzinli Focus aracım içim 60.000 km bakımı yaptıracağım. Balatalar da değişecek. Başka kafama takılan durumlar da var. Konya'da Isciligi ve bilgisi iyi bir özel servis arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
 2. Atiker Gold Obd'li Hakkında

  Emir Beye ilk mesajimi bu hususu göz önünde bulundurarak yazmıştım Yakup Bey.
 3. Atiker Gold Obd'li Hakkında

  O zaman daha sonra gaz sızdırma tüm arabalar için geçerli. Çözüm aracı garaja almamak?
 4. Atiker Gold Obd'li Hakkında

  Endişeniz tam olarak nedir o zaman? Ben ihtimal üzerine yazmıştım.
 5. Atiker Gold Obd'li Hakkında

  Emir Bey galiba endişeniz olası bir gaz sızdırma. Meraklanacak bir durum yok. Lpg montajından sonra sizdirmazlik kontrolü yapılıyor zaten. Daha sonraki süreçte ise (Allah göstermesin) herhangi bir kaza durumu veya aracın altını surtme durumu olursa tekrar kontrol ettirebilirsiniz.
 6. Focus 3 Tdci Yıllık Ve 15.000-75.000-105.000 Km Bakım Ücretleri

  Sağlık olsun, canınız sağolsun. Ben 30.000 bakımını motorcu'da yaptırdım. Servis yeni olduğu için ilgi ve alaka iyiydi. Kolay gelsin iyi günler..
 7. Atiker Gold Obd'li Hakkında

  Benim opet'le ilgili pek iyi anılarım yok o yüzden benzini de shellden alıyordum. Evet total gazi da övüyorlar. Deneme yanilma yoluyla en iyiye ulasacagiz?
 8. Atiker Gold Obd'li Hakkında

  Katkılı olduğu için aygaza karşı biraz önyargılıyim. Ama denemekte fayda var. Tavsiyeniz için tesekkur ederim?. Bp ve pogazi deneyeceğim bir de. İkisinden de genel olarak memnun kullanıcılar.
 9. Atiker Gold Obd'li Hakkında

  Değerli arkadaşlar yakın zamanda İzmir yolculuğum olacak, tüketim değerlerini o zaman yazacağım demiştim. İlk olarak depo 32.5 litre lpg aldı ve bununla 40 kilometresi şehir içi olmak üzere toplamda 414 km yol yaptı. İkinci depo 32 litre lpg aldı ve tamamı uzun yol 110-120 km hız ile 460 km yol yaptı. Bu arada ilk depo ipragaz ikinci depo shell gaz ile doldu. Shell gazın performansı daha iyi geldi bana.
 10. Atiker Gold Obd'li Hakkında

  Bu temiz hâli ? fotoğraf çekmeden biraz silmistim nemli kalmış olabilir. Samimi temenniniz için tesekkur ederim..
 11. Atiker Gold Obd'li Hakkında

  Dün itibariyle aracima Atiker gold obd2 taktırdım. Montaj Konya Taşkın Otogaz'da yapıldı. Şu an için her şey yolunda çok şükür . Performansta hiçbir sıkınti yok. Sadece 4 ve 5. Viteslerde hızlanma benzine göre farketti gibi hissettim. (Bana öyle gelmiş de olabilir?) rolantide dalgalanma vesaire hiçbir sorun yok. Taşkın Otogaz Sıtkı usta ve ekibi güzel iş çıkarmış. Ellerine sağlık hepsinin. Depo olarak da silindir taktırdım. 40 litrelik simit depo olduğunda bagaj (ince stepneden dolayı) yaklaşık 8 cm yükseliyordu. Bu da bagajda 70-80 litre kayıp demek oluyor. Silindir tankta da durum farklı değil. Yine bagajdan 60-70 litre civarında bir kayıp oluyor. Simit tankta bir de stepne sorunu ortaya çıkıyor. Bu yüzden aynı alan kaybı, fakat stepneyi kurtararak silindir tank tercih ettim. Yakında İzmir yolculuğum olacak inşallah. Tüketim değerlerini de daha sonraya yazacağım. Dün itibariyle aracima Atiker gold obd2 taktırdım. Montaj Konya Taşkın Otogaz'da yapıldı. Şu an için her şey yolunda çok şükür . Performansta hiçbir sıkınti yok. Sadece 4 ve 5. Viteslerde hızlanma benzine göre farketti gibi hissettim. (Bana öyle gelmiş de olabilir?) rolantide dalgalanma vesaire hiçbir sorun yok. Taşkın Otogaz Sıtkı usta ve ekibi güzel iş çıkarmış. Ellerine sağlık hepsinin. Depo olarak da silindir taktırdım. 40 litrelik simit depo olduğunda bagaj (ince stepneden dolayı) yaklaşık 8 cm yükseliyordu. Bu da bagajda 70-80 litre kayıp demek oluyor. Silindir tankta da durum farklı değil. Yine bagajdan 60-70 litre civarında bir kayıp oluyor. Simit tankta bir de stepne sorunu ortaya çıkıyor. Bu yüzden aynı alan kaybı, fakat stepneyi kurtararak silindir tank tercih ettim. Yakında İzmir yolculuğum olacak inşallah. Tüketim değerlerini de daha sonraya yazacağım.
 12. Yeni Telefon Önerisi

  Tüm arkadaşlara iyi pazarlar. Huawei HONOR 7 modelini gördüm. çok fazla kullanıcı bilgisine ulaşamadım. Sizlere sormak istedim. Bu telefonu kullanan var mı? nasıldır? Bir de General Mobile yeni model üretmiş: 5 plus. Kararsız kaldım beklesem mi diye. düşünceleriniz nedir?
 13. Prins ve Brc Fiyat Alan Arkadaşlar?

  Konya taşkınlar atiker GOLD için 1400 , Çorum özençler BRC Sequent 32 için 2000 tl fiyat verdi. Prinsin fiyatı internet sitesinde var ve pek değişmiyor
 14. Focus 3 Tdci Yıllık Ve 15.000-75.000-105.000 Km Bakım Ücretleri

  Ömer bey iyi günler, ben de çumra'dayım ve 30.000 bakımı için konya'ya geleceğim. konya otokoçla ilgili pek iyi şeyler duymadım ve okumadım. sizin izlenimleriniz nedir?
 15. Prins VSİ - Lpg Sistemleri

  Alper bey, 2013 focus aracım var. prins lpg düşünüyorum. ti-vct motorun çalışma durumuna uygun prins kiti vsı2 mi silverline mı? bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Kurallarını kabul etmiş olursunuz.