Jump to content

Yeni Koronavirüs Hastalığı Sıkça Sorulan Sorular ve Cevaplar

Sizi ve çevrenizi Koronavirüs riskinden koruyacak 14 Kural (video)

'Yola Focusla'tıkla yazmaya başla

Fotoğraf yarışması için tıklayınız (Mart 2020)

Ahmet Kara

Member
 • Content Count

  137
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

51 Normal

About Ahmet Kara

 • Rank
  Ambiante

Profile Details

 • Location:
  Kırıkkale
 • Car:
  11 Focus Ti-Vct Style Plus
 • Job:
  Kamu Görevlisi
 • Gender:
  Bay
 • Age 31

Recent Profile Visitors

1,439 profile views
 1. Ben de benzer şekilde düşündüğüm için kendi cihazımda ayarlama yapıp devam ediyorum. Ayarlarımı kendim yaptığım için hepsinin aynı seviyede basınca sahip olduğunu bildiğimden içim rahat oluyor en azından.
 2. Bu durum için ancak kalibrasyonu tam olan güvendiğiniz bir yerden karşılıklı ölçümler yaparak emin olabilirsiniz. Ben de Michelin lastik pompasını aldım aynı şüphe benim içimde de var ama karşılaştırma yapamadığım için emin olamiyorum.
 3. Bizim balatalarda değişim istiyor ama malum virüs işi zaten fazla da binmediğimizden değişimi erteletti. Ama ben değiştirirsem TRW marka düşünüyorum. Eğer incelemediyseniz bir bakmanızı öneririm.
 4. Elinize sağlık. Kesinlikle katılıyorum, yapabildiğim ölçüde ben de aynı kafadayım, ne yazık ki benim bu konuda fazla tecrübem ve teknik imkanım yok maalesef.
 5. Hayırlı olsun, uzun yıllar sağlıkla kullanmanız dileğiyle, bizde de M6 var gayet memnunuz. Artık hastanelerde dahi bu aletler kullanılmaya başlandı. Dünya populasyonundaki tansiyon rahatsızlığı oranı gereği hemen her evde tansiyon aleti bulunmasında fayda var. Adaptör ile ölçüm hızlı bir şekilde yapılıyor. Üzerinde gelen normal alkali piller kısa sürede bitti. Sorunu Duracell Turbo Max ile şimdilik çözdüm(çok daha uzun gidiyor), ancak bunlar da bitince şarjlı pile dönebilirim.
 6. http://focusclubtr.com/topic/18206-silecek-yerine-gelmiyor/#comment-502625 Yukarıdaki linkte geçmişti aynı konu. Benzer bir durum benim de başıma geldi geçmişte, ben de Corolla da yaşamıştım. Elektrikçi silecek kolunu söktü içindeki lehimlerden birisi çatlamıştı/kırılmıştı, kırılanın yenine yeniden lehim yapılınca sorun çözüldü.
 7. Hayırlı olsun, güle güle kullanın.
 8. Ankara' da kışın rahat etmek isteyen, özellikle günlük olarak araç kullanma ihtiyacı olanlar için kış lastiğinin bir ihtiyaç olduğunu düşünüyorum.
 9. Yardımcı olunabilmesi için verdiğiniz bilgiler maalesef yetersiz. Araç seçiminde öncelikle bütçe ve ne tarz bir araç isteğinde olduğunuzu belirtmeniz gerekir. Aksi halde çok afaki bir durum oluşur. Kimi der al bir focus kimisi der al bir kuga vs. örnekler çoğaltılabilir...
 10. 4 yıla yakındır yaklaşık 20.000 km oldu BRC kit takılı ciddi bir sıkıntı yaşamadık çok şükür. Filtre bakımlarına gittiğimde ayar yapılıyor onun haricinde genel anlamda memnunuz.
 11. Evet genelde öyle yapıyorlar. Onun için masaüstü için hazır sistem almak pek mantıklı değil. İyi sistemler hazır olarak alındığında ise piyasa fiyatından çok yüksek fiyatlara denk geliyor.
 12. Hocam öncelikle bu fiyata kendiniz toplasanız çok daha iyisini alabilirsiniz. Marka masaüstü kasalarda fiyat/performans oranı maalesef düşük oluyor. Örneğin ilgili kasada ekran kartı fiyata göre zayıf ve eski teknoloji (gerçi siz oyun oynamadığınızı belirttiniz ama f/p göre çok geride kalıyor), işlemci ise iyi düzeyde ve güçlü. SSD ise markası ve performansı belli değil ama tahminin onun da fiyata göre yetersiz kalacağıdır ki kapasitesi de düşük. Masaüstünde en akılcı olanı kişinin kendisinin ihtiyaçlarına göre parçaları belirleyip yine kasayı kendisinin toplamasıdır veya işten anlayan birisinin yardımcı olmasıdır. Yani kısaca naçizane düşüncem ben olsam bu fiyata bu kasayı almazdım.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.