Jump to content

Fevzi Göktaş

Üye
 • Toplam İleti

  5
 • Katılım

 • Son ziyaret

Toplam Beğeni

0 Poor

Fevzi Göktaş Hakkında

 • Yaş 42
 • Derece
  Yeni üye

Profil Bilgileri

 • Yaş 42
 • Şehir:
  Aydın
 • Arabam:
  15 Forum 1.6 Tdci style
 • Meslek:
  Esnaf
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

 1. Fevzi Göktaş

  2015 Focus Tdci Sis Ampülü

  Yanlış tabir... Bu hak meselesi, para meselesi değil. Ben de biliyorum çok para değil. Para önemli olsa gider sanayii de elektrikçi ye degistirirdim ama servis de değiştireceğim. --5 dakika sonra eklendi-- O girmiyor bu girmiyor ne girecek garantiye, herşey insan kaynaklı zaten. Bunun bir sınırı yok ki. Ben arkadaşın kaç paralık deyisine kızdım. 3 liralık arabayı 13 liraya alıyoruz zaten.
 2. Fevzi Göktaş

  2015 Focus Tdci Sis Ampülü

  Yanlış tabir... Bu hak meselesi, para meselesi değil. Ben de biliyorum çok para değil. Para önemli olsa gider sanayii de elektrikçi ye degistirirdim ama servis de değiştireceğim.
 3. Fevzi Göktaş

  2015 Focus Tdci Sis Ampülü

  Servisi aradım Ford direkt hattı aradım. Değiştirecekler, ben sonra başvuru yapacakmisim garantiden değiştirin diye. İşlerine gelirse kabul edeceklermis --0 dakika sonra eklendi-- Başka servise mi sorsam
 4. Fevzi Göktaş

  2015 Focus Tdci Sis Ampülü

  Kesin bilgi mi, bu konu da hiçbir bilgim yok
 5. Fevzi Göktaş

  2015 Focus Tdci Sis Ampülü

  Selam .Siteniz de yeniyim ve bu ilk mesajım. Çok sık takip edemiyorum. Ancak bir sorum var, sorunum var. garanti süresi devam ettiği için focusumu bu ay serviste bakım yaptıracağım. Sol sis farı ve arka sol geri vites lambası yanmıyor. Bu ampulleri serviste mi değiştireyim yoksa kendim mi yapayım. arkada kini sökebilirim ama ön sis farı nasıl sökeceğimi bilmiyorum bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz? Sis farını sökebilsem gerisini halledebilirim?

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.