Jump to content

Günay Varol

Member
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Poor

About Günay Varol

 • Rank
  Yeni üye

Profile Details

 • Location:
  Düzce
 • Car:
  Focus
 • Job:
  Mühendis
 • Gender:
  Bay
 • Age 34

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Arkadaşlar yukarıdaki konuyu bir çok kez konuştuk. Merak ettiğim bu sorun çözüldü diyen kimse yok mu. Ayrıca Ben sorunun şanzumandan veya subap ayarlarından kaynaklandığını düşünmeye başladım. Pratik tespit edebilirmiyim.
 2. Arkadaşlar bu önemli bir sorun google araştırmalar yaptım ama kimse sonuca ulaşamamış. Aracın şuna sanayide tüm sensörleri ve ateşleme sistemini değiştirdim. oksije senserünün yenisini taktım. sorun helen devam ediyor. Servis 180 TL Ücret istiyor ve parçaları ciddi derecede pahalı durumumuz iyi olsa yüksek model araca binerim lütfen ilgili arkadaşlar bu sorun beni ciddi derecede rahatsız ediyor. 1999 - 2004 Ford Focus 2000 - 3000 Tekleme Sorunu, ayrıca aracım ile bolu dağını hızlı çıktım düze gelince motor aşırı titredi ve stop etti 10 dk dinlendi sonra çalıştı. bu arızayı nasıl çözüle bilir. bilgisi olan varmı. Araçta lpg mevcur.
 3. Egzoz Hego Sensörü Focus Arka Mavi (98 AB-9G444-BB) bu sensörü dipten kesmişler neden kesilmiş olabilirler sizce ve bu sensör ne işe yarıyor, nereden bulabilirim. ARACIMDA BENİ CİDDİ DERECEDE RAHATSIZ EDEN, Normal gidişlerde sorun yok ancak aracı zorladığımda ( 160 km veya bolu dağı rampasında ) Motor kafayı sıyırıyor titremeli çalışıp stop ediyor. normal hızla gittiğimde sadece 4. viteste tekleme oluyor ( bobin, buji kabloları, bujiler orjinali ile değişti. ) Arabanızın Markası/Modeli : FORD FOCUS 2004 LPG Lİ 1.6 MOTOR
 4. Koldan kapatınca , yeni aldım. --43 dakika sonra eklendi-- ROLE METAL ÇERÇEVE ALTINDA KALIYOR KUTUYU SÖKMEK ÇOK ZOR
 5. Aracı yeni aldım araç çalışır konumda silecek kolunu aşağı indirdiğim zaman (kol kapalı pozisyonda olduğunda) silecekler yerine gelmiyor nerede kapattıysamorda kalıyor
 6. Araç çalışırken kolu aşağı indirdiğim de' aracı aldığım günden beri var
 7. Silecek kolunu 1.2.3. Çalışırken kapattıktan sonra gerine gelmiyor kapattığım yerde kaliyor Focus 1

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.