Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Bi-Xenon Montajı

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

Hayırlı akşamlar arkadaşlar

Bu farklardan bende taktırmak istiyorum. Araştırdım şöyle bi site buldum: http://www.wpdrl.com/Prodouts.aspx?Classid=76

bunun dışında Türkiyeden temin edebileceğim bi yer yok mudur? 

Bknz özel mesajlar ve kurallar lütfen.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Umarim faydali olur :)

http://www.youtube.com/watch?v=8gBDUufu4Xk

Selam ben Özhan istanbul bakırköy den

Yazıyorum. Bende gümüş gri focus titanium + var. Siyah zeminli ST Xenon Far istiyorum. Kullandığınız far arıza lambası yaktı mi eğer yakmadıysa mükemmel ötesi olmuş tam istediğim gibi. Nereden bulabilirim ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Selam ben Özhan istanbul bakırköy den

Yazıyorum. Bende gümüş gri focus titanium + var. Siyah zeminli ST Xenon Far istiyorum. Kullandığınız far arıza lambası yaktı mi eğer yakmadıysa mükemmel ötesi olmuş tam istediğim gibi. Nereden bulabilirim ?

Sabrinin arabası X paket olduğu için farları orjinal. Arıza lambası vs için bu linke bakabilirsiniz: 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

@Aydın Baran,

aydın abi bu tam olarak ne demek ? bende de sendekine benzer bir sorun var... drl falan herşey aktif, kontak vaziyetteyken farda yanıyor ama marşa basınca yanıp sönmeler yapıyor xenon. şu pin olayını biraz açabilir misin yarın ustaya tarif etmem gerekebilirde ?

teşekkürler. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi meselam bixenon olayını çok garıştırdılar.. ha aralarında bi farg galdı, o fargınan çog güzel oldu! Meselam, herkesin farına kimse garışamaz.. ha nasıl garışamaz? ben bu şekil far dakarım, şu bayan şu şekil far dakar, şu şekil far dakar.. haa hiç kimsenin kimseye garışmaya bi haggı yok! özgürlüğü bidir!!! Ha, bixenon far, gurban olduğum ford'dan gelebilir, amma, lakin ki öyle değildir!! eyyyorumlamam bu gadar.. hadi hayırlı işler..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi meselam bixenon olayını çok garıştırdılar.. ha aralarında bi farg galdı, o fargınan çog güzel oldu! Meselam, herkesin farına kimse garışamaz.. ha nasıl garışamaz? ben bu şekil far dakarım, şu bayan şu şekil far dakar, şu şekil far dakar.. haa hiç kimsenin kimseye garışmaya bi haggı yok! özgürlüğü bidir!!! Ha, bixenon far, gurban olduğum ford'dan gelebilir, amma, lakin ki öyle değildir!! eyyyorumlamam bu gadar.. hadi hayırlı işler..

E tamam işte Ford dan geliyo bizim farlarda. orcinaj yani

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Aydın Baran,

aydın abi bu tam olarak ne demek ? bende de sendekine benzer bir sorun var... drl falan herşey aktif, kontak vaziyetteyken farda yanıyor ama marşa basınca yanıp sönmeler yapıyor xenon. şu pin olayını biraz açabilir misin yarın ustaya tarif etmem gerekebilirde ?

teşekkürler. 

Canım benim; aradan yıllar geçti ben bunu hatırlasan bırakırım hesap kitap işlerini açarım bir oto elektirkçi kendi işimin patronu olurum :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Canım benim; aradan yıllar geçti ben bunu hatırlasan bırakırım hesap kitap işlerini açarım bir oto elektirkçi kendi işimin patronu olurum :D

son ümidim sendin aydın abi, gençsin biraz zorlasan hatırlarsın yahu :) 

takılıyorum, canın saolsun... ben yine anlatımını ustaya aktarıcam artık onun kafa basarsa yapar basmazsa kırıcam farları buna karar verdim :)

vurmuşsun baltayı konuya :) doğan kurbanla iş yapanın sonu buymuş demekki onu anladık abi, zamanında dinlemedim seni. şimdi kafamı daşlara, pardon xenonlara vuruyorum  :smiley2k:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

doğan kurbanla iş yapanın sonu buymuş demekki onu anladık abi, zamanında dinlemedim seni. şimdi kafamı daşlara, pardon xenonlara vuruyorum  :smiley2k:

Valla okuyanda harbi bozuk mal felan sattım sanacak. Aydın mert in sıkıntısı far soketindeki kabloların farklı olması.Büyük ihtimal senin yaşadığın şase sorununu yaşıyor.Sağlam işi bilen bir elektrikçinin halledebileceği sorun aslında.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.