Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Bi-Xenon Montajı

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

Bazı yerlerde, araç beyni çalıştırmayı reddediyorsa, doğrudan aküden kablo çekin diyor. Ama bu genuine üründe gerekmemeli. Tabi versiyon farkından dolayı Mert'in arabası farlara aftermarket muamelesi yapıyor olabilir.

benim anlamadığım doğrudan aküden kablo çekerken röleli filan yani demi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benim anlamadığım doğrudan aküden kablo çekerken röleli filan yani demi?

tanerin dediğinden anladığım röleli değil... direkt aküden fara kablo çekileceğini söylüyor ama tahmin edersinki teknik kısmına kafam hiç basmaz. bir gel şuraya bakıver dedim.. belki gelir yazar...

geliorum şimdi dedi :)

Mert Yürüyen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şimdi tamam. Farda sıkıntı yok zaten Doğan abinin arabada montajını ben yaptım.

Az önce EMAT OTO'dan Salih usta işe görüştüm. Sabahtan beri arıyorum telefonu kapalı. adamın ayağı kırılmış meğersem hastanedeymiş. lan ne şans bendeki ustaya bile nazarım değdi arkadaş... 

neyse yarın saat 11:00'de benim için gelecek dükkana, gidip bakıcaz. daha ne olduğunu anlatmadan bildi sıkıntıyı. "yakarız, rahat ol" dedi, inşallah diyorum :) yarın görüşürüz, umarım fotolarla ve selektör şovlarla buraları şenlendiririm :)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Az önce EMAT OTO'dan Salih usta işe görüştüm. Sabahtan beri arıyorum telefonu kapalı. adamın ayağı kırılmış meğersem hastanedeymiş. lan ne şans bendeki ustaya bile nazarım değdi arkadaş...

neyse yarın saat 11:00'de benim için gelecek dükkana, gidip bakıcaz. daha ne olduğunu anlatmadan bildi sıkıntıyı. "yakarız, rahat ol" dedi, inşallah diyorum :) yarın görüşürüz, umarım fotolarla ve selektör şovlarla buraları şenlendiririm :)

bıçak bekliyorum haberin olsun :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.