Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Bi-Xenon Montajı

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

6-10 temmuz arası ankaraya gelsem (haftaiçi) elimizden birşey gelir mi ki? yoksa ümidimi keseyim mi?

elimden geleni yaparım ama yapacaklarımı zaten yaptınız (uyarılar? ve IPCyede yazmayı denemesi var), istersen röleli yaparız onda sorun olmaması lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

elimden geleni yaparım ama yapacaklarımı zaten yaptınız (uyarılar? ve IPCyede yazmayı denemesi var), istersen röleli yaparız onda sorun olmaması lazım.

tavsiye eder misin peki röleyi? sendeki gibi yolda bırakır mı? :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bi kaç ay sorunsuz 

burası kritik işte :) bu nüansı atlayamam  :smiley2k:

kafamı toplayayım akşama net kararımı vereyim... ne şanssızlık kardeşim bendeki... neyse şu jantlarımın başına bi iş gelmeden takıversem bari. 

çok saol ozancım, herkes sağolsun vallahi... ortalığı birbirine kattım :) öpüyorum herkesi...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

burası kritik işte :) bu nüansı atlayamam  :smiley2k:

kafamı toplayayım akşama net kararımı vereyim... ne şanssızlık kardeşim bendeki... neyse şu jantlarımın başına bi iş gelmeden takıversem bari. 

çok saol ozancım, herkes sağolsun vallahi... ortalığı birbirine kattım :) öpüyorum herkesi...

nüans değil, o kadar süre kullandım çünkü. Elm olayını öğrenince söktüm o sistemi. Muhtemelen şuana kadar sorunsuz çalışıyor olurdu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tanerin önerdiği çözümü anlamadım, nereye niye aküden kablo çekiliyor?

Bazı yerlerde, araç beyni çalıştırmayı reddediyorsa, doğrudan aküden kablo çekin diyor. Ama bu genuine üründe gerekmemeli. Tabi versiyon farkından dolayı Mert'in arabası farlara aftermarket muamelesi yapıyor olabilir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bazı yerlerde, araç beyni çalıştırmayı reddediyorsa, doğrudan aküden kablo çekin diyor. Ama bu genuine üründe gerekmemeli. Tabi versiyon farkından dolayı Mert'in arabası farlara aftermarket muamelesi yapıyor olabilir.

aynen... kesinlikle versiyon/yazılım farkından olduğunu düşünüyorum.

kablo çekmeyi denesek mi ki?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.