Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus'un Yeni Donanım Listesi - Güncel Değişiklikler (2013 Değişiklikleri Eklendi)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Walla Serdar'ım 1,6 yı aldığında kendim almış kadar sevineceğim....

Onun zaten 1.6'sı var Abi...

Sağolasın Bekir Abi'm 1.6 zor artık 1.5 kısmet olur belki :)

Canın sağolsun bütün eb'lar senindir, senin varlığın yeter.. :)

Cem Hoca sorusunu sordu ve çekildi. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cevabınız öze mi göze mi önem verdiğinizi gösterecektir.

Spormuş gibi görünen bir aile arabası mı isterdiniz, aile arabası gibi görünen bir spor araba mı?

Tabii benim için cevap ikisini de değil ST'yi alırım olurdu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Spormuş gibi görünen bir aile arabası mı isterdiniz, aile arabası gibi görünen bir spor araba mı?

Ülkemizde genelde buna üst baş da dahil hep dış görünüş yani kaputu açan yok hani insanın içine bakan yokki dışardan güzel gözükeyim mantığı hakim o sebeple 70 ps de olsa spor paket isteriz :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ama seçeneklerde ST yoktu Hocam. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ancak burada alınması gereken ders; Kolomb'un akıllı olduğu mu yoksa cin olduğu mudur?

Ya da diğerlerinin cin olmadan şeytan çarpmaya çalışması mıdır?

Belki de bazıları gibi "öküz olmadan göpe sıçmaya çalışmak" yerine sadece biraz cin fikirli olmak yeter ha! 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sizin yorumunuzla anlatırsanız ayrıca zevk duyarız Hocam. :)

Yorumlanacak yanı yokki, İtalyan tarihçi Benzoni 16, yüzyılda Dünya Tarihi isimli kitabında Kolomb'a atfen şu anekdotu yazmış:

Kristof Kolomb Amerika’yı keşfettikten sonra İspanyol asilleriyle akşam yemeğindeyken birisi yapılan işi küçümseyerek “Siz Amerika’yı keşfetmiş olmasaydınız İspanya’da ve hatta bu mecliste mevcut bilgi ve tecrübesiyle maceraya çıkıp orayı keşfedebilecek o kadar çok kişi var ki” demişti. Kolomb buna cevap vermeyerek kendilerinden bir yumurta getirmelerini istedi. Sonra da yumurtayı masaya koydu ve “Beyler, sizinle iddiaya giriyorum ki içinizden hiç kimse bu yumurtayı benim yapacağım şekilde herhangi bir destek olmadan masanın üstünde dikine durduramaz” dedi. Hepsi tek tek uzunca denedi ve başarısızlıklarını kabul ederek yumurtayı çaresizce Kolomb’a geri verdiler. O da yumurtanın ince ucunu hafifçe masanın üzerine vurarak kırdı ve masaya yerleştirdi. Yumurtanın tepesinin kırılarak düzleşmesi sayesinde yumurta masada dik ve dengede durdu. Farklı bir başarı elde edildiğinde onun herkes tarafından yapılabileceğini ama önemli olanın o farklılığı ilk defa düşünmek olduğunu görerek diğerleri sustular.

Pardon bir hayli konu dışı oldu...

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yorumlanacak yanı yokki, İtalyan tarihçi Benzoni 16, yüzyılda Dünya Tarihi isimli kitabında Kolomb'a atfen şu anekdotu yazmış:

Kristof Kolomb Amerika’yı keşfettikten sonra İspanyol asilleriyle akşam yemeğindeyken birisi yapılan işi küçümseyerek “Siz Amerika’yı keşfetmiş olmasaydınız İspanya’da ve hatta bu mecliste mevcut bilgi ve tecrübesiyle maceraya çıkıp orayı keşfedebilecek o kadar çok kişi var ki” demişti. Kolomb buna cevap vermeyerek kendilerinden bir yumurta getirmelerini istedi. Sonra da yumurtayı masaya koydu ve “Beyler, sizinle iddiaya giriyorum ki içinizden hiç kimse bu yumurtayı benim yapacağım şekilde herhangi bir destek olmadan masanın üstünde dikine durduramaz” dedi. Hepsi tek tek uzunca denedi ve başarısızlıklarını kabul ederek yumurtayı çaresizce Kolomb’a geri verdiler. O da yumurtanın ince ucunu hafifçe masanın üzerine vurarak kırdı ve masaya yerleştirdi. Yumurtanın tepesinin kırılarak düzleşmesi sayesinde yumurta masada dik ve dengede durdu. Farklı bir başarı elde edildiğinde onun herkes tarafından yapılabileceğini ama önemli olanın o farklılığı ilk defa düşünmek olduğunu görerek diğerleri sustular.

Pardon bir hayli konu dışı oldu...

Teşekkür ederim Hocam.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

stra paket alınamıyor.(Spor Paket ve sunroof hariç)X Paket 5430 TL (Temmuz)  (2013 Nisan 5810 TL )

• Parçalı Deri koltuklar
  • Elektrikli 4yöne ayarlanabilir sürücü koltuğu
  • Isıtmalı Ön Koltuklar
  • Bi-Xenon Farlar (far yıkama sistemi ile)
  • Gündüz yanan LED farlar
  • Led çok renkli iç ortam aydınlatması

titanyum x pakete statik köşe (dönüş) farini da eklemek lazim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus'un Yeni Donanım Listesi - Güncel Değişiklikler (2013 Değişiklikleri Eklendi) olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A. bu konuyu sabitledi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.