Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus'un Yeni Donanım Listesi - Güncel Değişiklikler (2013 Değişiklikleri Eklendi)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

• 1 ay sonra...

Focusumu 2.5'tan 3'e çıkardım babamın da azcık kanaat notuyla :smiley2k: , dışı ne kadar gösterişliyse içi de bir o kadar kalite kokuyor :nazar: . Teşekkürler ford... Yalnız bir sıkıntım var hangi paket olduğunu bir türlü çözemedim abiler, Titanium'a ek olarak ön arka park sensörü, park asistanı, elektrikli katlanır aynalar, aktif şehir içi güvenlik sistemi var sanırım birkaç defa donanım değişikliği yapmışlar 2012 nin ilk yarısında üretilmiş, yardım bekleniyor :blink:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focusumu 2.5'tan 3'e çıkardım babamın da azcık kanaat notuyla :smiley2k: , dışı ne kadar gösterişliyse içi de bir o kadar kalite kokuyor :nazar: . Teşekkürler ford... Yalnız bir sıkıntım var hangi paket olduğunu bir türlü çözemedim abiler, Titanium'a ek olarak ön arka park sensörü, park asistanı, elektrikli katlanır aynalar, aktif şehir içi güvenlik sistemi var sanırım birkaç defa donanım değişikliği yapmışlar 2012 nin ilk yarısında üretilmiş, yardım bekleniyor :blink:

Titanium + Plus

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaslar kolay gelsin Allah izin verirse 2012 focus 3 1.6 tdci titanium aracim olacak lakin bu aracin titani donaniminda neler var nelere dikkat etmem veya bilmem gerekli bilinmeyen ozelligi falan varmi? ust uste cok soru sordum kusura bakmayin ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Gökhan Karaca yazdı:

Arkadaslar kolay gelsin Allah izin verirse 2012 focus 3 1.6 tdci titanium aracim olacak lakin bu aracin titani donaniminda neler var nelere dikkat etmem veya bilmem gerekli bilinmeyen ozelligi falan varmi? ust uste cok soru sordum kusura bakmayin ?

Bu konu ve bu kategori içerisindeki diğer konuları okumanız öneriiir. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

Herkese iyi akşamlar. Arkadaşlar 2013 model Focus Sedan Titanium araç buldum ve Allah izin verirse almak istiyorum. Ama aklımda bir kaç soru oluştu. Araçta Sony teyp var ön park sensörü var ( Bu smart paket olduğu gösteriyor). Büyük ve renkli bilgi ekranı var. Peki bu tekno paket olduğunu gösteriyor mu? Tekno paketse tekno paketin bütün özelliklerini gösteriyor mu ? Yani tekno paketin içinde de özellik çıkartılıp eklenebiliyor mu ?  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Hasan Doğan yazdı:

Herkese iyi akşamlar. Arkadaşlar 2013 model Focus Sedan Titanium araç buldum ve Allah izin verirse almak istiyorum. Ama aklımda bir kaç soru oluştu. Araçta Sony teyp var ön park sensörü var ( Bu smart paket olduğu gösteriyor). Büyük ve renkli bilgi ekranı var. Peki bu tekno paket olduğunu gösteriyor mu? Tekno paketse tekno paketin bütün özelliklerini gösteriyor mu ? Yani tekno paketin içinde de özellik çıkartılıp eklenebiliyor mu ?  

Smart paket ile o ekran büyük geliyor. Tekno için yol bilgisayarındaki destek sistemlerine bakılabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus'un Yeni Donanım Listesi - Güncel Değişiklikler (2013 Değişiklikleri Eklendi) olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.