Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus'un Yeni Donanım Listesi - Güncel Değişiklikler (2013 Değişiklikleri Eklendi)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Göreceksin Sonyli smart paket sadece sipariş verirsen gelecek,çünkü kimse 1.500 daha veriimde sony alayım demeyecek,bakma sen buradaki insanlar dışında çoğu insan öyle sony mony takmıyor,ankara otokoçta arabaya bakmaya gelen kişilerin 100 de 1 i sony soruyor mesela...O yüzden sony istermisiniz diye sormadığınız ve fitay konusunda da sıkıntı doğacağı belli olduğundan sonysiz gelecek çoğu bayi siparişi....Adam listeye bakıcak,sonsiz smart paket 1500 Tl daha ucuz,bayi smatr paketli f3 vermek isteyecek,adamın umrunda değilse sony istemeyecek,o yüzden bayiler de otosan da o kadar istekli değil sonyli f3 getirmeye açıkçası....Parasını ekstra veriyorsan tamam ama öyle titanyumun fiyatı aynı olacakda üzerinde sonyli gelecek olayı HAYAL beyler,boşuna heveslenmeyin....Otosan kaçın kurası....Sonysiz bile peynir ekmek gibi çakıyor millete birde üstüne sonyyi bedava asla vermez....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakubum Bred Pitim,aç değilimki gayette iyi doyurdum az önce karnımı,suda içtim buzzzz gibi... :yemek::kıhkıh: Parasız dedin demiyorum ki,ama öyle bir kanı oluşmuş bazılarında, 3-5 ay sonra sony standart olacakmışmış da titanyum parasına sonyli titanyum alınacakmışda...Beyler,titanyumda olsa sony yok bu arabada,haa 1500 TL daha verip alacaksanız smart paketi o zaman tamam, ama ben onu demiyorum,titanyumda kafadan sony standart olacakmışmış gibi şehir efsanelerine inanıp beklentiye girenlere söylüyorum,öyle bir hayale girmeyin...Titanyum da sony paketsiz asla olmayacak,haberinizde olsun....

NOT :BEN FOCUS 2,5 umda SONY ye ekstra para vermedim diye hatırlıyorum,çünkü f 2,5 Titanyumlarda sony en baştan beri vardı,titanyumsa sony standarttı,ama f3 lerde titanyum diye sony standart olmayacak,en azından uzuuuuunca bir süre öyle bişey olmayacak....

Bora A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün test ettiğim 1,0 Turbo'da

Lehva okuma özelliği de mevcutdu :D

ehehe çok tatlı şekilde tabelalar çıkıyor ekranda :D Gaza bastığım an hemen uyarması için tabela göstergesi kuvvetli ışık ile gösteriyor :D

Akıllı olmuş bu araba :zha:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sen gene benden iyisin ben onu hiç anlamadım. Pek kullanırken ekrana bakmadım 50km tabela işareti gördüm. "Hımm araba çok teknolojik şehir içi hız sınırını gösteriyor " falan dedim kendi kendime halbuki şehir içi hız sınırı 60 oldu değil mi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Resimlere tekrar bakarken harbi akıllı bir kaç özelliğin olduğunu anladım.

Yani giderken de fark ettim bir tanesi de şu;

Tabela okunuyor gosteriyor sonra pasif sekilde görünüyor eğer o hızı aşıp gaza basarsan tabelaya şevk geliyor ışığı artıp beliriyor.

İkincis ise akan trafikte çok yavaş gidiyorsan; tehlikeli sürüş deyip uyarıyor..

Harbi Smart.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunlar ise Plus (Yani o parti araçlar ile) ile birlikte değişen özellikler, metal kaplı el freni deriye, torpidoda ki girişler kol dayama içine alınmıştır.

NOT: resimdeki araç sadece titanium donanımdır.

IMG_4251.JPG

IMG_4252.jpg

IMG_4253.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Temmuz kataloğu yayınlanmıştır.

Buradan indirebilirsiniz   Temmuz.Katalog.pdf.zip

Ekim 2012 sonrası için:  Yeni_Focus- Ekim12.pdf.zip

Kasım 2013 sonrası için: Yeni_Focus (3).pdf

Opsiyon olarak

Focus Bodykit
Ön tampon eteklik
Arka tampon eteklik
Yan Eteklik

Eklenmiş.Güzel de olmuş.

Temmuz.Katalog.pdf.zip

Yeni_Focus- Ekim12.pdf.zip

Yeni_Focus (3).pdf

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nedense Trend kalktı diye algılamışım duruyormuş. Trend x oyuncağa para vermeden alıp kullanmak isteyen için iyi bir donanım olmuş.(fiyat farklarına bakmadan söylüyorum)

Bir de bu ekranlar ve Sony ön kapak bence daha güzel gösteriyor aracı.

Aksesuarlara 17-18 jant koymamaları enteresan geldi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus'un Yeni Donanım Listesi - Güncel Değişiklikler (2013 Değişiklikleri Eklendi) olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A. bu konuyu sabitledi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.