Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Gösterge Ekranı Değişimi

Önerilen Mesajlar

TEKNO paket almadığınız müddetçe hangi donanımla veya paketle alırsanız alın Göstergede yer alan ekran küçük ekran olacak...Yakubun dediği Titanyum+Smart Pakette gelmişti bir ara o gösterge geniş ekranı ama sonradan kaldırdılar ne hikmetse..Sanırım Tekno pakete o dandik küçük ekranı uygulamak mümkün olmayacağından mecburen geniş ekran koyuyorlar...Yani mümkün olsa Tekno pakette bile o dandik minik ekranı takar otosan..Koç Holding işte...Daha azı verip daha çok para kazanma hırsı bürümüş gözlerini....

Bora A. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Titanyum +Tekno Paket diye birşey varsa o zaman Gösterge ekranı büyük olur ama bildiğim kadarıyla Tekno Paketi alabilmek için Titanyum Olacak + Artı Smart Paket Olacak+ Artı Tekno Paket alabiliyorsunuz..Smart Paket her halükarda mecburi yani.... Tekno Paketle Titanyum X Paketi de birlikte alabilme şansınız da Yakubun dediğine göre var...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hayal kırıklığına uğradım şuanda :) test sürüşüne çıktığımda arabanın göstergeleri gerçekten çok hoşuma gitti güzel yapmışlar dedim ama gelicek olan aracımda ekran bu şekilde olmıyacak malesef..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hayal kırıklığına uğradım şuanda :) test sürüşüne çıktığımda arabanın göstergeleri gerçekten çok hoşuma gitti güzel yapmışlar dedim ama gelicek olan aracımda ekran bu şekilde olmıyacak malesef..

250 300 liraya alırsın, söküp takması 5 dakika.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

250 300 liraya alırsın, söküp takması 5 dakika.

250-300 liraya bul sen ben hemen aliim satarım onları 450 -500 TL.ye :)) Bulabilirsen söyle :)) Söküp takması sorun diil evet ama maalesef güncellemesi biraz uzun sürüyor....SYNC olan araçlarda kendin de güncelleme yapabiliyormuşssun diye duydum ama....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hız Kadranı ve Gösterge grubu ile,sony panel+sony panel çerçevesi+4,2'' TFT ekran toplamda bana 1000 TL.ye mal oldu bu görüntüdeki şekilde....Eski Göstergemi ise Mersinden Kürşat Utku arkadaşımıza 100 TL.ye sattım....Geriye sadece arka kapılara tweeterlı 2 sağlam hoparlör almak kaldı..Onu da bahar-yaz gibi hallederim...

Çok başarılı bir modifikasyon olmuş. Ellerinize sağlık. Bende 2011 C-max Titanium X var. Aynı işlemleri yapmak mümkün olup olmadığını araştırıyorum. Siz bu işlemleri Ankara'da nerede yaptınız?

Saygılar,

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok başarılı bir modifikasyon olmuş. Ellerinize sağlık. Bende 2011 C-max Titanium X var. Aynı işlemleri yapmak mümkün olup olmadığını araştırıyorum. Siz bu işlemleri Ankara'da nerede yaptınız?

Saygılar,

Mümkün, ekranı alırsanız sizde yaparsınız başlıkta zaten kendimizin yaptığını belirtmiştik :yeah: 

Sitedeki diğer başlıklarda alternatif satın alma yerleri bulunabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

merhaba tolga bey.. 

ekranınız hoş duruyor.fakat aracınızın modeli trend mi? bende focus ailesne yenı katıldım.ve trend aldım.param tıtanıum a yetmedi  :) bu ekranlar benımde hoşuma gitti.

sadece değiştirdinizmi? yanı servisten ekstra ayar filan gerek duyulmadımı? çunku ıkı ekran arasında bayag fark var. o gorsellık filan hiçbir servis ayarı gerekmedimi? 

birde ekranı kaça mal ettınız onuda merak ettım..teşekkurler.. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.