Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Fiyatı bencede uygun değil zaten Ford'a göre daha ucuz demek istemiştim sonuçta fullünü 55 bine alabiliyorduk sanırım. Ama haklısınız tabii ki pahalı.

renonun fiyatı hiçte uygun değil hemde kalitesi düşük olmasına rağmen geçenlerde reno plazaya gittim makyajlı dizel fluance  edc şanzıman en fulüne 67 bin tl dedi satış elemanı ..neresi ucuz bunun  3 bin lira daha koyar dizel 1.6 passat confortline ye binerim 
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ecoboost 1.0'lara yazılım güncellemesi geliyor mu acaba? Servisteki genç bir arkadaş tereddütlü bir şekilde "Ecoboostlara güncelleme yapılamıyor" dedi ama kendisinin bilgisi yoktur diye düşündüm. Fazla vaktim olmadığı için de diğer ustalarla konuşamadım. "Güncelleme gelmiyor" ile "Güncelleme yapılamıyor" arasındaki farkta anlaşamadık belki de.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ecoboost 1.0'lara yazılım güncellemesi geliyor mu acaba? Servisteki genç bir arkadaş tereddütlü bir şekilde "Ecoboostlara güncelleme yapılamıyor" dedi ama kendisinin bilgisi yoktur diye düşündüm. Fazla vaktim olmadığı için de diğer ustalarla konuşamadım. "Güncelleme gelmiyor" ile "Güncelleme yapılamıyor" arasındaki farkta anlaşamadık belki de.

Geçenlerde bende servisteki arkadaşı merak edim aramıştım daha gelmediğini söyledi.Yapılamıyor gibi bir terim kullanmadı ama büyük ihtimal sizi yanlış anladı genç:)

Herhangi bir güncelleme olursada 1.0 ecoboostcular olarak paylaşalım lütfen:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bizim araçlardaki çeki demiri universal bir şey midir yoksa araca özel mi? Bir de kalite olarak fark olur mu sizce?

Yani herhangi bir Ford yedek parçacısına gitsem onlardan alacağım aynı işi görecek parça sorun/sıkıntı yaratır mı?

Babam bizim memlekette köye gittiğinden lazım olma ihtimali yüksek bir kaç gün içinde halletmem gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bizim araçlardaki çeki demiri universal bir şey midir yoksa araca özel mi? Bir de kalite olarak fark olur mu sizce?

Yani herhangi bir Ford yedek parçacısına gitsem onlardan alacağım aynı işi görecek parça sorun/sıkıntı yaratır mı?

Babam bizim memlekette köye gittiğinden lazım olma ihtimali yüksek bir kaç gün içinde halletmem gerekiyor.

Arabada yok muydu ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İlk aldığımızda vardı da kayboldu. Ben babama gösterme amaçlı bulup çıkartmıştım sonra ortadaki bardaklı yerine koymuştum bagajı tekrar açmaya üşendiğimden, sonra ne oldu bilmiyorum. Bugün yine tembelliğimin tutması ve arabanın kirli olmasından dolayı arayamadım arabada da yarın bakınıcam tekrar, bulamazsam gidip alıcam mecburen bir tane.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Koltuk arkasında cep mi var  :kıhkıh:  Daha hiç kullanmadım onları, çocuk olmayınca arkayla işimde olmuyor...

Sen böyle söyleyince Ahmetim aklıma :) Alperenim geldi o da tatile gitmese arka kapı üstü tutacakların olmadığını farketmişti :P  :P

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.