Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

haklısınız ne diyelim, ben zaten çok da tepkili veya şaşkın değilim, focus alırken bilerek aldım, 10 ay sonra satmak için değil, o bir zevk meselesi ve şu an içinde, dahi pişman değilim, benim için doğru seçimdi, golf ü satıp, ecoboost zevkine devam edicez :)

En iyisi valla. Satın gitsin Golf ü :) . Ve fakat onu eşiniz kullanıyordu sanırım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

En iyisi valla. Satın gitsin Golf ü :) . Ve fakat onu eşiniz kullanıyordu sanırım :)

ev aldım borçlar için birisini satmam gerekiyor, ecoboost için verdiğim fiyatın çok olduğunu düşünmemiştim, bir de ben onu vermem şu kadar veririm diye pazarlık eden de olmadı, en son 49bin dedim, alacak varsa daha da ineyim, şaka değil....golf ü de çok uyguna vericem, onda biraz nazlanabilirim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ev aldım borçlar için birisini satmam gerekiyor, ecoboost için verdiğim fiyatın çok olduğunu düşünmemiştim, bir de ben onu vermem şu kadar veririm diye pazarlık eden de olmadı, en son 49bin dedim, alacak varsa daha da ineyim, şaka değil....golf ü de çok uyguna vericem, onda biraz nazlanabilirim :)

Şimdiden hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sabri rahatsız ediyorsa gitmen lazım, kış olsun olmasın kamyon değil bu :D

Yakup hani mecburiyetten ilk defa Opet aldım demiştim şuan o aldığım yakıtın yarısındayım ve titreme ileri ölçüde azaldı çok çok az şuan göz ardı edilebilir.

Bence tamamen +GTL ile alakalı

@Engin Uzunoğlu, abi GTL kullanıyordu galiba servis tavsiyesiyle 1-2 depo sonra rölantide titreme var mı abi yazabilir misin ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

GTL içinde canavar var araba yerinde duramıyor homurdanmadan..

Bunu demek istedin :P

Bence öyle yanma şiddeti daha mı yüksek ne :D Ama gerçekten kardeşime sordum tamamen objektif olarak Opetten almadan önce dedim titriyor dimi bu araba diye evet dedi baya hemde. Bugun okuldan aldım şimdi nasıl dedim ney dedi titreme ya dedim hee hissedilmiyor dedi :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sabri rahatsız ediyorsa gitmen lazım, kış olsun olmasın kamyon değil bu :D Yakup hani mecburiyetten ilk defa Opet aldım demiştim şuan o aldığım yakıtın yarısındayım ve titreme ileri ölçüde azaldı çok çok az şuan göz ardı edilebilir. Bence tamamen +GTL ile alakalı  @Engin Uzunoğlu, abi GTL kullanıyordu galiba servis tavsiyesiyle 1-2 depo sonra rölantide titreme var mı abi yazabilir misin ?
Bende rolanti titremesi yoktu zaten. Kalkışlarda silkeleme vardı. Yazılım atıldı. Sonrası hep shell aldım.2 depo oldu. Titreşimden öte genel gidişi çekişi iyileşti. Yazılım sonrası bence araba süper oldu.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende rolanti titremesi yoktu zaten. Kalkışlarda silkeleme vardı. Yazılım atıldı. Sonrası hep shell aldım.2 depo oldu. Titreşimden öte genel gidişi çekişi iyileşti. Yazılım sonrası bence araba süper oldu.

Gtl kullanmaya devam edeceksen eğer titreme başlayabilir rolantide ama silkelemeden bahsetmiyorum. Çözümü basitmis ama Gtl diyeti iyi gibi gozuksede dezavantajlari var :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gtl kullanmaya devam edeceksen eğer titreme başlayabilir rolantide ama silkelemeden bahsetmiyorum. Çözümü basitmis ama Gtl diyeti iyi gibi gozuksede dezavantajlari var

Yazılım sonrası ortalama tüketimde azaldı ama yol ve trafik durumları değiştiğinden net konuşamıyorum. Bir ara trafik yoğunluğu olan günlerde ortalamam 7lt /100 km olmuştu. Şimdilerde 6-6,5lt arasında dolaşıyor. Uzun açık yol falan da kullandığım için net tespit edemiyorum.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mrh arkadaşlar ben genel birey yazacam ...Bende 2012 F3 HB TDİ Trend var(ilk ve sıfır arabam oldu) alırken bayi satış danışmanı bizi iyi uyuttu Style paketi vermedi aynı paraya trend sattı neyse asıl konu araba da 97model toyota gli de ki özelliklerden bile daha az özellik var şu zamanda edisonun bulduğu ampüller kulanılırmı ben anlamış değilim bu kadar boş bir araba olurmu vallahi forda yazzıklar olsun... sis farı taktırdım tesisat yok anahtarın diğer tarafı boş yeni anahtar almak gerekti...51bin tl bu araba...siz bu konuda nediyorsunuz ben yanlışmı düşünüyorum saygılarımla...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mrh arkadaşlar ben genel birey yazacam ...Bende 2012 F3 HB TDİ Trend var(ilk ve sıfır arabam oldu) alırken bayi satış danışmanı bizi iyi uyuttu Style paketi vermedi aynı paraya trend sattı neyse asıl konu araba da 97model toyota gli de ki özelliklerden bile daha az özellik var şu zamanda edisonun bulduğu ampüller kulanılırmı ben anlamış değilim bu kadar boş bir araba olurmu vallahi forda yazzıklar olsun... sis farı taktırdım tesisat yok anahtarın diğer tarafı boş yeni anahtar almak gerekti...51bin tl bu araba...siz bu konuda nediyorsunuz ben yanlışmı düşünüyorum saygılarımla...

Bu konu ile alakasını çözemedim iletiyi genel bir yere taşıyalım değil mi ? 

Buarada arabayı pahalı almışsınız ayrıca donanım listesi alırken okunmadı mı ? Kontrol etmediniz mi ? Buna itiraz'ın sebebini anlamadım. Neden boş araba olmasın arabanın mekaniği hariç para vermek istemeyen de oldukça fazla elektroniklere de para vermeyek isteyen var.. Yani seçim yapmak elinizde şuan focus C sınıfında bulunmayan bir çok özelliğe sahip yani böyle düşünmelisiniz yada fikrimizi sordunuz; benimki böyle :yeah: 

Güle güle kullanın.

Sis farı takılmıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

teşekkürler görüşün için bayiye gittim bu kasayı çok beğendim ilk arabam olacaktı anlamadan bilmeden fazla araştırmadan aldım çok şükür güzel araba ama bu fiyata hiç birşeyin olmaması malesef sonra sıkıntı oluyor görüşün için teşekkür ederimm...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otokoçtan Melih adında satıcıdan mı aldınız?

Aldığınız yeri yazarsanız biz de temkinli oluruz...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.