Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Kaç kere yazdım, daha hala daevt mi bekliyorsun.

Esas uğramassan olacakları düşün.

Ogünüm ihmal etmedi sağolsun beni...

ehehehhe, meheheh...

o zaman, 2 avukat, 1 doktor, 1 psikolog, 1 tasarımcı olarak kapını çalarız, çayını içeriz... doktorumuzun TUS'a girmesini bekliyoruz, o yüzden eylül ortasına kaldık.. ama 15-22 eylül iyi olur oralar herhalde..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ehehehhe, meheheh...

o zaman, 2 avukat, 1 doktor, 1 psikolog, 1 tasarımcı olarak kapını çalarız, çayını içeriz... doktorumuzun TUS'a girmesini bekliyoruz, o yüzden eylül ortasına kaldık.. ama 15-22 eylül iyi olur oralar herhalde..

Adam aşiretiyle dolaşıyor yahu :kıhkıh:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar sağ tekerlere vida battı veya batırılıdı, serviste sağ ön tekere yama yaptılar derin olduğu için, arka tereke bişey olmamış,2 sorum olacak stepneyi takıyımmı, stepne takarsam lastik diğer 3 lastikten yenilik açısından farklı olacak sürüş farkı yaratırmı ( araç 3500kmde)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar sağ tekerlere vida battı veya batırılıdı, serviste sağ ön tekere yama yaptılar derin olduğu için, arka tereke bişey olmamış,2 sorum olacak stepneyi takıyımmı, stepne takarsam lastik diğer 3 lastikten yenilik açısından farklı olacak sürüş farkı yaratırmı ( araç 3500kmde)

Bence arkaya tak, 3500 km fazla yol sayılmaz, ilk 250-300 km biraz daha dikkatli kullan.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kaç kere yazdım, daha hala daevt mi bekliyorsun.

Esas uğramassan olacakları düşün.

Ogünüm ihmal etmedi sağolsun beni...

Direk bana yazmamışsın ama salça olayım:

Ben önceki cumartesi(16 haz) antalya sokaklarında 3saat 45 dakika boş boş dolandım. Süre kısa ve Cumartesi akşam programın olmama ihitimali yoktur diye rahatsız etmedim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Direk bana yazmamışsın ama salça olayım:

Ben önceki cumartesi(16 haz) antalya sokaklarında 3saat 45 dakika boş boş dolandım. Süre kısa ve Cumartesi akşam programın olmama ihitimali yoktur diye rahatsız etmedim

Çok naziksin demem gerekir, ama ben yine de ilk tepkimi yazayım: "İyi halt ettin!" :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2aylık arabanın koltuklarını lekeledi benim yeğenler..biri şişeye kola koymuş bırakmış arka koltukta, biride meyve suyu döktü..kola bayaga yayıldı.. koltuk temizleyicileriyle cikartabilir miyim acaba?

Tabi onur çıkabilir. Meguairs veya sonax koltuk temizleyicilerinden al istersen :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Style donanımdan itibaren sanırım 215.55.R16 oluyor...Bende Continental Premium Contact 2 lastikler var..215.55.R16...Eski Focus 2,5 umda Michelin vardı ama çok kötüydü lastikler,paso kayıyor,araba kafa atıyordu sağa sola :)) Bunlar ise hrika...Kışlık olarak ise Goodyear Ultragrip 8 den şaşmyın...Orjinal ebatları 215.55.R16 ama ben 205.55.R16 taktırttım malum kış lastiklerinin bir ebat küçük olması yol tutuş anlamında daha iyi kışın...Good yeardn şaşmayın kış lastiklerinde...

bora bey benim araçta contilerle geldi.fakat benim lastiklerin yanaklarında içe göçükler var.şöyle ki yanaktaki balonun tam tersi bir görüntü söz konusu.bana bunun ek yeri olduğu söylendi.sizin aracınızın lastiklerindede durum aynımı merak ettim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bora bey benim araçta contilerle geldi.fakat benim lastiklerin yanaklarında içe göçükler var.şöyle ki yanaktaki balonun tam tersi bir görüntü söz konusu.bana bunun ek yeri olduğu söylendi.sizin aracınızın lastiklerindede durum aynımı merak ettim..

Ek yeri mi ? :claps: yani bu kadar saçmalayabilirler herhalde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.