Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Alın size bir ahret sorusu...

Malum yeni Focus Almanya Saarlouis fabrikasında üretiliyor, Fiesta'da Köln-Niehl'de.

Her iki fabrikada şu anda tam kapasite çalışıyor ve buna rağmen talebi karşılamakta zorlanıyor, özellikle EB motorlarda sıkıntı var.

Gelelim ödüllü soruya bu iki fabrikada da ne kadar sürede yeni bir araba çıkıyor banttan?

a. 9 saniye

b. 90 saniye

c. 9 dakika

d. 90 dakika

e. Git len uğraşacak başka iş mi bulamadın...

Ödül belli, Antalya Konyaaltı kıyısında çay ikramı (tüm yolculuk masrafları kazanana aittir)

e şıkkını seçmeyi düşünürken, b 90 saniye diye sallamak geldi içimden :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yusuf, Engin ve Sabri'yi çaya bekliyorum.

Her iki fabrikanın yıllık üretim kapasitesi 350.000 adet, bu da yaklaşık 90 saniyede bir bir arabayı otoparka alıyorlar demektir.

Yakubun ara ara sunduğu satış verilerinde Avrupa'da 19 ülkede ki biz buna dahi değiliz, aylık Focus satışı ort. 20.000 civarında görünüyor idi. Diğer kıta ve ülkeleri düşününce bu araçların nereye gittiğini anlamak çok güç olmasa gerek.

Saarlouis talepleri karşılamakta üç vardiya tam kapasite çalışmasına rağmen zorlanıyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yusuf, Engin ve Sabri'yi çaya bekliyorum.

Her iki fabrikanın yıllık üretim kapasitesi 350.000 adet, bu da yaklaşık 90 saniyede bir bir arabayı otoparka alıyorlar demektir.

Yakubun ara ara sunduğu satış verilerinde Avrupa'da 19 ülkede ki biz buna dahi değiliz, aylık Focus satışı ort. 20.000 civarında görünüyor idi. Diğer kıta ve ülkeleri düşününce bu araçların nereye gittiğini anlamak çok güç olmasa gerek.

Saarlouis talepleri karşılamakta üç vardiya tam kapasite çalışmasına rağmen zorlanıyor.

Tamam şimdi oldu...Araçlardaki bir takım uyumsuzluklar( hizasızlık v.b.)....

Ayrıca bir çayı esirgediğiniz için teesüfff :P :P :P

Ank. da her zaman bir bardak sıcak çayınız sizi bekliyor olacak.... ^_^

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ayrıca bir çayı esirgediğiniz için teesüfff :P :P :P

Ank. da her zaman bir bardak sıcak çayınız sizi bekliyor olacak.... ^_^

Cevap hakkımı ilerisi için saklıyorum.

Es kaza (bana uğramadan) buradan geçtiğini içeren bir mesajını forumda gördüğüm an için! :smiley2k:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.