Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Merhabalar.Öncelikle forumda emeği geçen herkese teşekkürler .

Focus 3 alma evresinde bulunmaktayım ve detaylı araştırmalara giriştim.

Amerika'da bulunan bir tanıdık aracılığıyla Sony + Navigasyon sistemini temin edip burada taktırma şansımız var mı acaba ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhabalar.Öncelikle forumda emeği geçen herkese teşekkürler .

Focus 3 alma evresinde bulunmaktayım ve detaylı araştırmalara giriştim.

Amerika'da bulunan bir tanıdık aracılığıyla Sony + Navigasyon sistemini temin edip burada taktırma şansımız var mı acaba ?

Merhaba, mesajınızı doğru yere aktardım.

Sony navigasyon deyip geçmek olmaz 2 çeşit var..Hangisi ?

Ayrıca takmak kolay; bunun tesisatlarınıda almalısınız ki çalışsın sadece gördükleriniz yerler yetmez..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunları alıp takmak kolay..yani eğer amaç buysa..sistemlerin tam verimli çalışması için hepsinin detayı mevcut önemli olan onları alabilmek / bulabilmek.

Sitemizde satılıklar ilanında ve modifiye kısmında bunlarla ilgili başlıklar mevcut.

yukardaki arama motoru ile o konuları bulabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Anladım, iç aksanı bulmak belki sıkıntılı olabilir. Bizi bu arayışlara sokmasalar çok iyi olacak.

Cevaplarınız için teşekkür ederim ...

SYNC özelliği yıl sonu, gördüğünüz sistem ise 2013'de sunulacak..

Bu özellik avrupa'da da yok..Siz onlara neden özeniyorsunuz ki :) Herşey zamanla, abd ile kıyaslamayın kendinizi.Onlarda yıllardır var bu özellik.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu hafta focus tdci titanium+plus+şeker kırmızı, sedan araç aldım, almasına aldım ama hayatımda böyle iş bilmez bayi görmedim, ford tan aramalarını bekliyorum aradıklarında baya söyleyeceklerim var, gerçi söyleyeceklerim ford otosan nezdinde karşılık görürmü bilmiyorum... hepsi bir yana ön tekerlekler 50 arka tekerlekler 56 hava ile teslim edildi, bu nasıl bir sorumsuzluktur anlamadım... araçtan memnun kaldım o anlamda bir sorunum yok ama bayide yaşadıklarım çok canımı sıktı...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu hafta focus tdci titanium+plus+şeker kırmızı, sedan araç aldım, almasına aldım ama hayatımda böyle iş bilmez bayi görmedim, ford tan aramalarını bekliyorum aradıklarında baya söyleyeceklerim var, gerçi söyleyeceklerim ford otosan nezdinde karşılık görürmü bilmiyorum... hepsi bir yana ön tekerlekler 50 arka tekerlekler 56 hava ile teslim edildi, bu nasıl bir sorumsuzluktur anlamadım... araçtan memnun kaldım o anlamda bir sorunum yok ama bayide yaşadıklarım çok canımı sıktı...

Klasik, nerdeyse her hafta 3 kişi bunu söylüyor..Edin edin şikayet :) Aracınız hayırlı olsun, keyfini çıkartmaya bakmanız tavsiye :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güle güle kullanın.

Sorun havayı boşaltınca halloluyor, çok dert etmeye gerek yok.

Ama Ford bayilerinin bu tavırlarından yıllardır vaz geçmemiş olmaları müşteriye gıcık olup mahsus yaptıklarını düşündürüyor bana, başka bir mantıklı izahını bulamıyorum :wacko:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hava bedava ya basıp duruyorlar :) 10litre yakıt isteyin vermezler. Bu durum sadece Ford'da olmuyor. Renault alırken de rastlamıştım.

Güle güle kullanın

Engin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun nazarlık olsun 15 bine kadar son servisiniz olsun :nazar:
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeni Focus'un ısı testini yaptım Cumartesi günü.

54 derece ile yola çıktım, rüzgarın etkisiyle 47 dereceye düştü, yarım saatten fazla şehir içi trafiğinde klima açık kullandım bu ısıda.

Dönüşte hava serinledi, 44 derece ile bir saat daha dolaştım

Hem canavar gibi soğuttu klima hem de ısı göstergesi her zamanki yerinden hiç sapmadı.

Biraz rahatladım, makul ısılarda bile durduktan sonra çalışan fanı nedeniyle hafif bir endişem vardı...

Bu sene sıkıı yaz olacak!

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.