Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı Ford Focus 3 Genel Başlık - Tüm Detayları ile 2014 Focus

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Evet neden sedan ile ilgili bir şey yok ne resim ne bişi bide benzinli titanium smart sedan ne kadar olur. Bu fiyat artışı yeni kasa icin hazırlık mı acaba 53 bine veriyorlardi birden 65-70 bin yapmak yerine 2014 ilk yarısında 60 bin yaptılar yeni kasa ikinci yarida 70 bin civarinda olur diye düşünüyorum. Tabi bu tit smart benzinli icin bir tahmin.

Mete Turfan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sedan versiyonda olacak tabiki ve tabiki makyajlandı.

Buradan görebilirsiniz

Sabırlı üyelerimizin 1-2 gün içinde sedanı da göreceğini umuyorum. Buradan göstereceğiz.

NOT:Avrupalı kullanıcılar hb ve sw kullanır genelde.. Sedan'ı da tr,çin,rus gibi değişik ülkeler seviyor :D Bunlarda avrupa'ya dahil değil zaten :zha: 
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu fiyat artışı yeni kasa icin hazırlık mı acaba 53 bine veriyorlardi birden 65-70 bin yapmak yerine 2014 ilk yarısında 60 bin yaptılar yeni kasa ikinci yarida 70 bin civarinda olur diye düşünüyorum. Tabi bu tit smart benzinli icin bir tahmin.

Avrupa'da bu sınıfta HB ve steyşın satışı ön planda olduğundan tanıtımda öncelikonlarda, daha önce de yazılmıştı.

Fiyat artışları maalesef kurdan ve vergilerden etkileniyor ve Ford/Otosan'a has bir durum değil.

Genel kanı rekabet koşulları nedeniyle halihazırdaki fiyatların fazla üstünde olmayacağı yönünde, bu tüm Avrupa için geçerli.

Çok çok %5 civarında bir zorlama olabilir, o da satış eğilimine göre revize olur.

Şu andaki belirsiz ekonomi koşullarında teslimi yıl sonu/yeni yıl başını bulacak bir ürün için tahminde bulunmak zor.

Hazırda paranız varsa değişik yatırım araçlarında değerlendirip beklemede kalın...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cenk abi haber verdi fotoyu sağ olsun, bugün yarın sedan karoser'i de tanıtırlar diye düşünüyorum. Şimdilik bununla idare edeceğiz.

Sedan stoplarını merak edenler vardı

latest-ford-focus-facelift-spy-photos-show-part-of-new-chrome-grille_11.jpg

latest-ford-focus-facelift-spy-photos-show-part-of-new-chrome-grille_10.jpg

Bu da kaçırmış olanlar için Dokunmatik Ekran, olmadan konsol..

2015-Ford-Focus-Facelift-01[3].jpg

Mevcut hali de bu, kıyaslamak için ekledim.. Geri vites ve sinyal çizgisi incelmiş :yeah:

2012_Ford_Focus_SEL_sedan_--_10-12-2011_rear.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar böyle birşey tarihte görülmemiştir heralde :D tabiki direksiyon aynı olacak.. 

Keyifli Forumlar

Baz versiyon direksiyonu güncelle aynı mı ? Yoksa daha ilk aşamalarda çekilen bir görüntü olduğu için mi ?

Stop lambaların şeklini gizlemek amacıyla kapatmislar sanırım ama direksiyonu neden değiştirmemişler hb ile farklı olacağını sanmıyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşın bahsettiği direksiyonla, bu direksiyon farklı ya, Çağatay, onu demek istemişler.. bugünkü direksiyonun düğmelerini kontrol etmek ölüm.. yeni direksiyon düğmeleri daha dik ve erişilebilir.. mi???  Kutluhan ın "169." mesajındaki direksiyon simidi..

şimdi direksiyon yenilendi mi yenilenmedi mi? yada yenilenenler üst versiyonlarla sınırlı mı olacak?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.