Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Silecek Suyunun Kaputa Püskürmesi

Ali Mert Kılıç

Soru

aracım silecek suyu püskürttüğünde malesef kaportayada damlatıyo ve ordan aşşağı doğru kayıyo direk kirleniyo su yolu.. servise sordum her araba böyle başınçlı atanların hepsi böyle tarzı laflar ettiler.. pek inanmak istemedim ben böyle saçma şeymi olur araç yıkattıktan sonra silecekleri kullanamaz oldum kirlenicek die.. 

başka bu sorunla karşılaşan var mı acaba? yoksa servise bi geri gidiyim ben :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

standart yani 1 e 7 sulandırırsanız, ürün 2 litre, elinizde oluyor 16 litre..2 yaz kullanılır. ben 1 yaz kullanıyorum.. yılda 1 kere buna para veririm yılda birde antifirizli kış suyuna..kalite böyle maalesef..

ama 2 gün önce real deydik 1 lt lik automix cam suyu 2.5 tl idi..16 litresi kaça gelir siz hesaplayın :)

bence değiyor aldığınıza.

Dakika 1:08 dikkat

Yılmaz Tunç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aynı olay bende de var... Taa ford logosuna kadar akıyor su, zaten sokakta çok tozlanıyor, bir de ağaçlardaki reçineler filan araba iğrenç görünüyor.

Bir de enteresan, bu fıskiye uçlarının ayarı zaman zaman bozuluyor. İğne ucuyla düzeltiyorum bir süre sonra yeniden kaymaya başlıyor, suyu neredeyse yan camlara püskürtecek hale geliyor.

Oto yıkamada temizlik aşamasında sıkılan tazikli su dan ayarları bozuluyor olabilir.....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aynı dert bende de var, geçenlerde, püskürten araçları söktüm altındaki lastiği ters takıp oturttum geri, bir süre su akmadı kaportaya ama su sıralar gene başladı :)

Soner Yaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Dakika 1:08 dikkat

evet ürün kaliteli.. kış için olan antifirizli suyu ise bayağı pahalı. bu kış praktikerde 5 lt si 30 tl idi. yerli markaların 5 lt sinin 7-10 tl arasında değiştiğini düşünürsek.

ama sonax a değiyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bende birsey eklemek istiyorum. Ben on cami yikadigimda eger on camlarim aciksa su iceri damliyor. Buda bence bir muhendislik hatasi.

Ah şu mühendisler değil mi? Bir aracı yürütmek için neler neler yapıyorlar ama suyu ayarlıyamıyorlar :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ah şu mühendisler değil mi? Bir aracı yürütmek için neler neler yapıyorlar ama suyu ayarlıyamıyorlar :D

kesinlikle oyle mesela yagmurlu havada sigara icmek icinde gram cam acmaya gelmiyor hemen islaniyoruz arabanin icinde ille o cam citalarindanmi takmaliyiz. Sanirim bu yuruten muhendislerle suyu ayarlayan muhendisler ayni muhendisler degil. Biri okan uni. digeri odtu falan sanirim.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

kesinlikle oyle mesela yagmurlu havada sigara icmek icinde gram cam acmaya gelmiyor hemen islaniyoruz arabanin icinde ille o cam citalarindanmi takmaliyiz. Sanirim bu yuruten muhendislerle suyu ayarlayan muhendisler ayni muhendisler degil. Biri okan uni. digeri odtu falan sanirim.

Hiçbir iş basit değil.. Araçlar tasarlanırken bu adamlar yağmur'da cam açıp sigara içer mi diye düşündüklerini de sanmıyorum. Derin konular.

Araçta sigara içmeyiniz.

Yağmur'da cam açmayınız.

Cam açık silecek çalıştırmayınız.

Geri kalan herşey için mastercard :) 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Hiçbir iş basit değil.. Araçlar tasarlanırken bu adamlar yağmur'da cam açıp sigara içer mi diye düşündüklerini de sanmıyorum. Derin konular.

Araçta sigara içmeyiniz.

Yağmur'da cam açmayınız.

Cam açık silecek çalıştırmayınız.

Geri kalan herşey için mastercard :)

Tam Ford'cusun valla laf ettirmiyosun muhendislerine :)

Aldik Ford olcuk Cort :)

Iyi geceler 17 kasimda gorusuruz...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Tam Ford'cusun valla laf ettirmiyosun muhendislerine :)

Aldik Ford olcuk Cort :)

Iyi geceler 17 kasimda gorusuruz...

Bana 2013 model iddalı bir  c sınıfı model söyleyin ki cam'ı açınca içerisine su almasın ? 

Belki benim'de mühendis olduğumdandır ? Ford'dan değildir böyle düşünelim birde.Herşey gözüktüğü gibi kolay değil o yüzden dedim koca parçaları minicik parçalar ile yürütüyorsun hangi firma olursa olsun büyük saygıyı hak ediyor. Su mu hikaye ama bunların farkına sadece işin içinde olunca anlıyorsunuz.. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bir kişide şunu sorsun; icat edildiği zamandan (silecek: 1903, fıskiyesi: 1931) bu zamana kadar (82 yıldır) neredeyse hiçbir değişikliğe uğramamış olan su veya sıvı temizleyiciler ve silecekle cam temizleme olayı neden evrim geçirmedi?

Düzgün çalıştığından değişikliğe gerek görülmedi?

Sizin kadar kafaya takan olmadı?

veya

??

Üretmeden, çözüme ortak olmadan, kafa yormadan bu çok kötü olmuş demek hoş değil. Bunu diyenlere bir tane soru sorarlar; Sen olsan nasıl yapardın?

Bukadar konuşmanın içerisinde bir kişiden yapıcı bir çözüm gelmiş aslında.

Tenzih ederim: "Somurtkan Şirin, Şirin Köyü'nün asosyal Şirinidir. Genellikle "...dan nefret ediyorum" tarzında cümleler kurar. Yüzünde genelde uykulu ve mutsuz bir görünüm vardır."

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.