Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Silecek Suyunun Kaputa Püskürmesi

Ali Mert Kılıç

Soru

aracım silecek suyu püskürttüğünde malesef kaportayada damlatıyo ve ordan aşşağı doğru kayıyo direk kirleniyo su yolu.. servise sordum her araba böyle başınçlı atanların hepsi böyle tarzı laflar ettiler.. pek inanmak istemedim ben böyle saçma şeymi olur araç yıkattıktan sonra silecekleri kullanamaz oldum kirlenicek die.. 

başka bu sorunla karşılaşan var mı acaba? yoksa servise bi geri gidiyim ben :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Ya müdür benim arabada uzun yolda denedim ben bu olayı. 10 sn felan su sıktım tek damla gelmedi yan camlara. Arabaları yanyana getirdiğimizde bakalım bi ne fark var.

Vallahi bende de her zaman olmuyor ama oldugu zaman cosuyor...

YCYD varsa da her zaman calismadigindan yine sikinti var.. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

sedanla hbnin bi farkı yokki :D bitek arkası farklı. ayrıca benim hbde olmuyor. muhtemelen dışardaki rüzgarında etkisi var.

Daha derine inelim. Sorun olan arabaların model yılı donanım seviyesi kasa tipi aynımı. Belki belli bir seride üretim hatası vardır.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ben Ford dişinda kaput un üzerinde fiskiye koyan başka bi model görmüyorum (opel, ww, fiat bile) ; bu sikinti onlarda varsa bile problem oluşturmuyor! Daha önceki 2.5 Focus hb aracimda da vardi bu problem f3 Focus hb imde de var. Şimdi ya bu da problem mi diyebilirsiniz ama araclarimin ikisi de koyu renkti ve temizken bile belli oluyor oradan akan suyun biraktigi iz ve çok can sıkıyor!.

Selçuk Özmen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar benim aracımda da silecek suyunun kaputa akması sorunu var. Kaputu berbat hale getiriyor akıntı izleri çok kötü. servise gittim baktılar tamam biz bu fıskiyeleri garantiden değiştirelim dediler. Geçen hafta değiştirdiler ama sonuç fiyasko yine aynı değişen bi şey yok. Napcaz dedim, bizim yapabileceğimiz bu, gerisini otosanı ara onlarla görüş dediler otosanı aradım arıza kartı açtılar sizi ararız dediler bekliyorum bakalım arayacaklar. Benim tahminim arızanın fıskiyeyle alakası yok. silecek motoru suyu aniden kesmiyor. Bir müddet daha akıtıyor. Bi şey daha var, araç hareket halindeyken camı yıkarsanız kaput kirlenmiyor rüzgardan dolayı kaputa akmıyor. bu da bi tespit  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.