Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Merhaba,

Cumartesi günü saat 16:00'da Eskişehir Otokoç'a gittim, malum yaz kontrolleri için. Ancak ya benim gittiğim saat nedeniyle ya da çalışanların işgüzarlığı nedeniyle filtreleriniz elimizde kalır yetişmez gibi cümlelerle karşılaştım. Bir de 2 gün öncesinden telefon yoluyla randevu talep ettim, hiç randevu almanıza gerek yok geldiğinizde 30 dk da kontrol eder değişmesi gereken filtreleri değiştiririz demişlerdi.

Sonuç olarak ilk kez gittiğim Otokoç'tan ilk darbeyi yedim. Yardımcı olmamalarını geçtim, sepetler gibi ordan oraya ordan oraya devlet dairesini geçmiş bir kurum izlenimi verdi bana. Daha da gider miyim bilemem.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Ozan Şimşek yazdı:

devlet dairesini geçmiş bir kurum izlenimi verdi bana

Otokoç'u, hatta Otosan'ı en iyi tarif eden söylemin bu olduğunu düşünüyorum yıllardır. 

Kurumsallığın müşteri aleyhine kullanıldığı bir yapılanmaları var sanki. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 dakika önce, Cem Boneval yazdı:

Otokoç'u, hatta Otosan'ı en iyi tarif eden söylemin bu olduğunu düşünüyorum yıllardır. 

Kurumsallığın müşteri aleyhine kullanıldığı bir yapılanmaları var sanki. 

Kesinlikle...

Saat 16:00 - 18:00 arası kaç araç yaz kontrolüne girer çıkar kimse hesaplamıyor, sorgulamıyor. Filtreleriniz elimizde kalır cümlesi abest bir cümle. İstiyorlarki aracı bırak tüm gün biz işlemler bitince ve ya biterse sizi arayalım gelin alın aracı. Oldu paşam derler adama.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

51 dakika önce, Ozan Şimşek yazdı:

Eskişehir Otokoç

Şu iki kelime bile koşarak uzaklaşmak için yeterli. 

Sırf bu arkadaşlar yüzünden 45bin bakımını Ankara'da yaptırmıştım bakımı,60bin içinde oraya gideceğim muhtemelen.

Yaz kontrolü kampanyasını değerlendiresim var ama sizin karşılaştığınız durumla karşılaşmamak için uzak duruyorum bu yerden. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yahu bir de 30.000 km bakım ücretini soruyorum, 800 küsur diyor 700'e düşer diyor. Ne değişecek peki diyorum, değişmesi gerekenler değişecek diyor. 10 numara 5 yıldız cümleler silsilesi. Artık ben de gitmeyeceğim sanırım Otokoç'lara. Bi an aracı farklı bir marka ile değiştirmeyi bile düşündüm. soğudum, tiksindim, lanet ettim.

Artık önlem alsınlar, bir şeyler yapsınlar, boş gezenin boş kalfası değil kimse. Para da vakit de kolay kazanılmıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...
12.06.2017 - 10:28 tarihinde, Ozan Şimşek yazdı:

Bi an aracı farklı bir marka ile değiştirmeyi bile düşündüm. soğudum, tiksindim, lanet ettim.

hemen de kızmışsınız ozan bey durun daha bi çay içelim buyurun ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.