Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

İlk Kazam :(

Özgür Arduç

Soru

Merhabalar.  Bugün maalesef ilk kazamı yaptım. Üç aracın katıldığı bir kaza. Ben, benim arkamda tofaş marka bir araç ve onun arkasında palio bi araç. Palio tofaşa ışıkta beklerken çarpıyor, tofaşta bana arkadan çarpıyor. Kimsede yaralanma yok. Palionun ön dağıldı, tofaşın arka tampon, ön farlar ve ön tampon dağıldı, benim aracın tamponda 2-3 yerde hafif çizikler (bir kez daha görmüş oldum; imkanın varsa sağlam arabaya bineceksin). Şunu da öğrenmek istiyordum tecrübeli arkadaşlardan: Polis gerekli tutanakları falan tuttu. Ben tamponu boyatmak için hangi yolu izlemeliyim, veya boyatmalı mıyım? Orijinallik açısından. Çizikler çok derin ve yoğun değil. Ayrıca aracım otomatik vitesli. Arkadan darbeden dolayı çok az bir itme durumu oldu. Bu durumun şanzımana zararı olmuş mudur?  Teşekkürler şimdiden...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Geçmiş olsun. Benim bildiğim tampon plastik olduğu için oradan boya ölçmüyorlar zaten. Hele sıfır boyalı tamponu dışarıda kendiniz yaptırsanız tespit dahi edilmez. Genelde bagaj kapaği kaput ve çamurluklara bakılır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Geçmiş olsun ayrıca küçük bir not her ne marka olursa olsun otomobillerin arkaları ön kısımlarıdan daha sağlamdır.

Tofaşın yerinde siz olsaydınız sizin içinde sonuç aynı olacaktı.

Arkadan çarpılan Passat gördüm bir kaç çizik vardı Volvo berbat durumdaydı ki Volvo deriz sağlam deriz önü haşattı

.Önü çarptık Passatın ön facia idi Kartalın sol arka çamurluk hafif göçüktü.Buna da şükür çok geçmiş olsun tekrar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bizde 5 yıl önce aynı kazayı yaşamıştık doğanla. ama biz ortadaydık tabi biraz fena olmuştu iyiki vuran araç symboldü de az hasarla çıktık :D sizede çok geçmiş olsun  :nazar:

Kutluhan A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Öncelikle  geçmiş olsun ..focus tabiki palıo ve tofaştan sağlam ama burada kazanın nasıl olduğu da önemli ,arkadan çarpınca genelde çarpan araç fazla hasar görüyor ,tabi aracın nasıl çarptığıda önemli benim şahit olduğum ufak bir kazada volvo ,brodway e  arkadan hafifçe çarptı aracın sol tarafından . volvonun far ve tampon kırıldı ama brodwayde hiç birşey yoktu.

çağlar çetinkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

dış görünümden öte birde eğilip altt tarafa baksaydınız, bagaj kapağı kastırma falan yapmıyor demi,

sağını solunu bi güzel elledim :) sorun yok gibi. bagajda da kastırma yok. 

üzülmeye değimez.

üzülmüyorum  :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.