Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

200 km/h hızla kaza yaparsanız ne olur ? (İzleyelim)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Profesyonel bir kuruluştan bir takım test videoları içerir.

Ayrıca --> Focus mk1 193 km/h hızla duvara çarpıyor

EuroNcap veya iihs şirketlerine güvenimiz tam lakin testler çok düşük hızlarda gerçekleştiriliyor.
Otoyolda 100 km/h hızla 2 araç birbirine çarparsa etkinin 200 km/h'lik yani aşağıdaki gibi olacağını tekrar görmemizde fayda görüyorum.

Lütfen trafik kurallarına uyalım :) 

Karışık markalar

200 km/h ile Opel Astra F

EK: Yüklü Tır Kazası

Test Firması: TDC-AG

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O süratlerde her şey yalan, ben olsam 120km/h'den sonra araç müzik sisteminden -sela- okunması projesini geliştirirdim.  Bu fikir yıllardır pişiyor kafamda ... aşırı hız yaparken ön göğüsten Hula Girl boyutlarında bir bebek çıkıyor. Bebek yapısı gereği sallanıyor ve -imam- kıyafetli ... bebek/biblo'nun arka planından da yukarıda belirttiğim gibi -sela- yayını başlıyor.

... bu konudaki ikinci pirocem! ise yüksek süratte Airbag'in devre dışı kalması ve ön göğüs + LCD ekranda aşağıdaki yazının belirmesi.

Airbag = Off

Kefen = On

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.