Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus'un Yeni Donanım Listesi - Güncel Değişiklikler (2013 Değişiklikleri Eklendi)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Valla ben sürekli benzinl kullanan birisi olarak ilk dizel arabamı aldım ve çoooooooook ama çooooooooook mutluyum.....O kadar sessiz çalışıyor,io kadar az yakıyor,o kadar güzel çekişi var ki,benzinli arabaya bir daha kolay kolay yaklaşmam...Benzincide psikolojimin bozulmasından,sürekli tüketim ekranına bakmaktan bıkmıştım....imdi 167 TL. lik dizelle şehir içi kalabalık trafikte 750 km gidince huzur buluyorum....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

eco şampiyon başlıgında gayet güzel neticeli tüketimler yakalanmış,mümkün müdür bu gerçekten de??öyle ise dizele hiç yaklaşmam gibi,çünkü bunda beklentimi bulamazsam dizele yönelmek durumunda kalacagım...

Tabi ki mümkün , elma ile armut kıyaslamak en büyük hata zaten, sizin ihtiyacınız doğrultusunda hareket edin.

Teknik tüketim degerleri aynı yüzdeler ile artar veya azalır. Bukadar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

deneyip göreceğiz yakup,gerçi şimdiki aracımla(eski aracım olacak) kıyaslarsam baya bir farkedecektir,dizelle kıyaslamıyorum tabiki de tecrübe edeceğiz elbette ama forumda yazılanlar gayet içaçıcı duruyor şüphelerimi biraz kırıyor gibi yalnız şehir içi kullanım önemli benim için şehirlerarası 2,0 lık motor bile uyguna dönüşebiliyor ve powershiftin şehir içi tüketimi fabrika verisi 9.3,bakalım artık

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Birkaç not:

1. Teknolojik ürünleri, ki otomobil de onlardan biridir, aldığınız andan itibaren teknik özellik, donanım ve fiyat değişiklikleri yaşamanız olasıdır. Bunu dert etmeye gerek yok, çünkü dert ederseniz sürekli yenilemeyi bekleyerek asla bir ürüne sahip olamazsınız. Ayrıca Otosan bu bağlamda müşterilerini mutsuz etme konusunda sağlam bir geçmiş sahiptir. Yani keşkelere asla girmeyin...

2. PS başarılı bir şanzıman. Sessiz, sarsıntısız ve yeterince hızlı çalışıyor, ben kullandığım yaklaşık bir saatlik sürede hiç falsosunu görmedim. Ancak performans seven biri için 1.6 atmosferik motor biraz cansız kalıyor ve sık sık devirli kullanmaya itiyor bu kişiyi. Sonuçta tüketim de yükselebiliyor. Sonuçta sakin kullanımla Ankara şehir içinde 9-10 l/100km civarı gerçekçi bir değer olur. Tüketim kullanma tarzınızla doğrudan ilintili, uğraşırsanız belki 9 altına bile düşersiniz, ama bunu sürdürülebilir olacağını zannetmiyorum.

3. Titanium donanım olarak fazlası ile yeterli. Yeni serilerde de değişiklik yok, zaten siz de fark etmişsiniz.

Sonuçta tez zamanda aracınıza kavuşmanızı ve beklentilerinizi karşılamasını dilerim.

Son söz: Elde edemediklerinizin üzüntüsünü yaşamaktansa sahip olduklarınızın keyfini çıkarın.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aracımı alalı 1 ay oldu, oldukçada memnunum, yanlız bu paket değişikliği işi kafamı karıştırdı, artık plus paket yok, bizim plus paketteki özelliklere bakınca, bolca smart+bir tutamda tekno paket karışımı bir şey olduğunu görüyorum... aracımı alırken özellikle plus paket almıştım x paketteki özellikler için o kadar fark vermeyi gerekli görmemiştim... şu anda focus almaya gitsem herhlade tekno+smart paket alırdım... bu donanımla focusun fiyatı ne kadar olur acaba ??

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aracımı alalı 1 ay oldu, oldukçada memnunum, yanlız bu paket değişikliği işi kafamı karıştırdı, artık plus paket yok, bizim plus paketteki özelliklere bakınca, bolca smart+bir tutamda tekno paket karışımı bir şey olduğunu görüyorum... aracımı alırken özellikle plus paket almıştım x paketteki özellikler için o kadar fark vermeyi gerekli görmemiştim... şu anda focus almaya gitsem herhlade tekno+smart paket alırdım... bu donanımla focusun fiyatı ne kadar olur acaba ??

Aldığınız araca tekno farkını ekleyin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ford.com.tr ye baktığımda sedan titanium tdci için 60,830 tl fiyat yazıyor.... şeker kırmızı farkı 2,020tl, tekno paket fiyatı 4,500tl, smart paket fiyatı 1.800tl= 69,150 tl ... plus paketimizde tekno pakette olan ısıtmalı ön cam ve aktif şehir içi güvenlik sistemi mevcut (

Kör Nokta Uyarı Sistemi, Şerit Takip Sistemi, Şeritte Kalma Yardımcısı, Sürücü Dikkat Takip Sistemi, Otomatik Uzun Far mevcut değil

) Smart pakette bulunan özelliklerden ise sony müzik sistemi hariç hepsi

var.... ben aracımı 1ay önce 58,500 tl ye almıştım... bu şartlar altında baktığımda kendimi avantajlıymışım gibi hissediyorum

:)

Ahmet Salih tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

herkese iyi günler. Arkadaşlar bana yardım edin lütfen , öncelikle bütçemi ve istediğimi yazıyorum değerli tavsiyelerinizi bekliyorum ayrıca bu ay içinde ilk arabamı almak istiyorum.

öncelikle 25000 peşin imkanım var geri kalanı kredi olacak,

eski style plus istiyordum şimdi malum içeriği değişti o yüzden 2. ele de bakıyorum ama krediyi dışardan alırsam 2.el araba, sıfır style fiyatına gelecek hemen hemen

Netten 2. el style plus buldum 48000 olur diyo ,bugün bayiden sıfır style fiyatı aldım 58.500 diyo ama kredi oranı bankalara göre baya düşük .

Lütfen yorumlarınızı bekliyorum

Özdemir Öztürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

herkese iyi günler. Arkadaşlar bana yardım edin lütfen , öncelikle bütçemi ve istediğimi yazıyorum değerli tavsiyelerinizi bekliyorum ayrıca bu ay içinde ilk arabamı almak istiyorum.

öncelikle 25000 peşin imkanım var geri kalanı kredi olacak,

eski style plus istiyordum şimdi malum içeriği değişti o yüzden 2. ele de bakıyorum ama krediyi dışardan alırsam 2.el araba, sıfır style fiyatına gelecek hemen hemen

Netten 2. el style plus buldum 48000 olur diyo ,bugün bayiden sıfır style fiyatı aldım 58.000 diyo ama kredi oranı bankalara göre baya düşük .

Lütfen yorumlarınızı bekliyorum

Karoser, renk, motor ?

58 lira çok pahalı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus'un Yeni Donanım Listesi - Güncel Değişiklikler (2013 Değişiklikleri Eklendi) olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A. bu konuyu sabitledi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.