Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Focus'a Donanım Ekleniyor Ve Opsiyonlar Değişiyor (Haziran Üretimleri)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Yahu nedir bu navigasyon takıntısı.Ben cepten bağlanıyorum heryeride gösteriyor,bluetoothlada entegre oluyor sesle söylüyor herbişeyi...Boş navigasyon muhabbeti ....Yeni donanımların en güzeli uyku durumunda uyaran sürücü destek sistemi...Diğerleri eh işte..Olmasa da olur...Asıl anahtarsız giriş lazım bu arabalara....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynı fikirdeyim;benim için araba üzerinde gelen navigasyon gereksiz ötesi.Çünkü hakikaten bugun android olsun,iphone olsun,nokiia olsun ne marka söylerseniz söyleyin araç navigasyonarından hem hızlı hemde daha fazla guncelleme yeteneğine sahipler.

En azından bir marka navigasyona bagımlı olmuyorsunuz.Mesela bende 4 değişik navigasyon software i var.Biri hata yapsa digeri mutlaka dogru çalışıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu özellikler takilabilecekmi benim titaniumx e takilmicaksa can sikintisi harbidn bide amerika da satilan 2lt motorlularda sony sync ve subwoofer da gozume çarptı bunları toplasak yurtdışından takabilirmiyiz bide bunları servise götürsek takarlar mı arac 4 aylık simdi boşuboşuna 4 yıl garantiyi atmayalım çöpe

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu özellikler takilabilecekmi benim titaniumx e takilmicaksa can sikintisi harbidn bide amerika da satilan 2lt motorlularda sony sync ve subwoofer da gozume çarptı bunları toplasak yurtdışından takabilirmiyiz bide bunları servise götürsek takarlar mı arac 4 aylık simdi boşuboşuna 4 yıl garantiyi atmayalım çöpe

Olmayanları istemek konusuna neden bu kadar hevesli ve ısrarlısınız? :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Efe myfordtouch hakkında başlıklar mevcut :yeah:

o başlıkları okudum hatta Mertol abi ile konuşmuştukta anlattı bana yaptıklarınıda servise gittim hatta o fordun sitesinde gorus oneri paylasma var orayada yazdım aradılar sadece bu sistem yok türkiyede dediler o fuardaki fotoğrafıda paylaştığınız bölümüde okudum ama şunu bulamadım getirirsem bunu servis takarmı bunu bulamadım o yuzden bidaha yazma ihtiyacı duydum

Efe Ergüz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

o başlıkları okudum hatta Mertol abi ile konuşmuştukta anlattı bana yaptıklarınıda servise gittim hatta o ofrdun sitesinde gorus oneri paylasma var orayada yazdım aradılar sadece bu sistem yok türkiyede dediler o fuardaki fotoğrafıda paylaştığınız bölğmüde okudum ama şunu bulamadım getirirsem bunu servis takarmı bunu bulamadım o yuzden bidaha yazma ihtiyacı duydum

Yani takabildiğimizi biliyorsun :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yani takabildiğimizi biliyorsun :yeah:

evet takıldığını biliyorum da benim derdim bunu serviste yaptırıp garantiyi kaldırtmamak

ama bildiğim kadarıyla Mertol abi navigasyon ekranını ve buyuk yol bilgisayarını takmıştı bu başlık altında bahsettiğiniz özellikler hakkında fikrim yok

Efe Ergüz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

servis sadece kendisi aracılığı ile getirilen parçaların montajını yapıyor diye biliyorum.. siz yurtdışından çeşitli kanallarla parça getirirseniz (ucuza) götürürseniz servise, "nasıl aldıysan öyle de takarsın" cevabı almanız kuvvetle muhtemel veya kuvvetli ihtimal :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeni aracim ufak ufak kafamda canlanmaya basladi hb dizel x paket+tekno paket ve plus paket`li focus 2013`te alirim gibime geliyor birde sony eklenirse bi 250.000km ortalama 5-6 sene kadar kullanirim.Tabi bu donanimlar turkiyeye gelirse :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sırf myfordtouch türkiyeye gelmedi die dinamik tork kontrollü f 3ten vazgeçtim bu araç çıkmadan tam 11 ay önce amerika lansmanında tanıtılırken haberim oldu çok heves ettim nihayet mayıs 2011 de geldi ddm fakat uğradığım hüsran beni bunalıma itti o derece bir vaziyet günlerce sinir stres oldum..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

microsoft tabanlı olan myfordtouch şimdi bi sony furyasından bahsediyoruz mertol kip abimiz satıyodu geçen ondan bahsetmiyorum microsoft tabanlıda aracın içi felan full wireless ağı filan kurulabiliyordu değişik bişiydi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güncelleme: Powershift için söylediğimiz güncelleme şimdiden başlamış durumda...

Aktif Şehiriçi Güvenlik Sistemi (900 tl)

Manuel araçlarda Plus Paket içersinde yer almaktadır. PowerShift otomatik araçlarda ise tek başına opsiyonel olarak sunulmaktadır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güncelleme: Powershift için söylediğimiz güncelleme şimdiden başlamış durumda...

Aktif Şehiriçi Güvenlik Sistemi (900 tl)

Manuel araçlarda Plus Paket içersinde yer almaktadır. PowerShift otomatik araçlarda ise tek başına opsiyonel olarak sunulmaktadır.

uleeeh, ben alırken olsaymış, 900tl birşey değil ki.. arabayı her gören "otomatik park var mı?" diye soruyor.. ben de, "çok şükür kendim parkedebiliyorum" diyip savuşturuyorum ama içim cız etmiyor değil.. peki 900 tl verip taktırabiliyor muyuz yoksa bir bardak soğuk su mu içelim?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.