Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Focus'a Donanım Ekleniyor Ve Opsiyonlar Değişiyor (Haziran Üretimleri)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Ben nedense uzulmedim memnunun arabamdan :) sadece Bora abide olan ekran onu takmak istesem km sifirlanacakmi? Sanki oyle birsey hatirliyorum

Evet sıfırlanır,tabii sıfır gösterge takarsan...Ama diyelim kullanılmış bir gösterge takarsan o göstergedeki rakamdan devam eder....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet sıfırlanır,tabii sıfır gösterge takarsan...Ama diyelim kullanılmış bir gösterge takarsan o göstergedeki rakamdan devam eder....

Mayıs üretimi olacak araçlar demiş Yakup yani Temmuz gibi gelicek o araçlar ve göstergeler iyice artıcak kmlerimiz nasıl değiştiricez ? veya şöyle sorayım Allah korusun Bora abi mesela senin araç 20.000 oldu ve göstergen bozuldu hiç bir şekilde tamir edilemiyor yeni göstergeyle araban 0 km mi olacak?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Söylemiştim geçen ay ; sanki donanım değişikliği bekliyor gibiler demiştim hatırlanırsa.

Ne kadar çok paket o kadar kötü!! çünkü istediğin arabayı bulmak imkansıza yakın ve siparişe girer bir de ben mesela X paketten 2 parça, teknodan 1 , plus dan 2 falan istemiş oluyorum ama hepsini almak zorunda kalıyorum.

Madem araba sipariş üstüne olacak. Hiç pakete girmesinler. Biz kutuları işaretleyip alalım..

Focus ilk çıktığında dediğim gibi bunu pazarlamaları zor olacak çünkü donanım çok. 4 seviye bile yemiyor şimdi bence bir de selective koymalılar.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mayıs üretimi olacak araçlar demiş Yakup yani Temmuz gibi gelicek o araçlar ve gÖstergeler iyice artıcak kmlerimiz nasıl değiştiricez ? veya şÖyle sorayım Allah korusun Bora abi mesela senin araç 20.000 oldu ve gÖstergen bozuldu hiç bir şekilde tamir edilemiyor yeni gÖstergeyle araban 0 km mi olacak?

Mayıs sonu en geç Haziran'da Türkiye'de olur :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Söylemiştim geçen ay ; sanki donanım değişikliği bekliyor gibiler demiştim hatırlanırsa.

Ne kadar çok paket o kadar kötü!! çünkü istediğin arabayı bulmak imkansıza yakın ve siparişe girer bir de ben mesela X paketten 2 parça, teknodan 1 , plus dan 2 falan istemiş oluyorum ama hepsini almak zorunda kalıyorum.

Madem araba sipariş üstüne olacak. Hiç pakete girmesinler. Biz kutuları işaretleyip alalım..

Focus ilk çıktığında dediğim gibi bunu pazarlamaları zor olacak çünkü donanım çok. 4 seviye bile yemiyor şimdi bence bir de selective koymalılar.

Bunun tam ters mantığıda var ama :) Atıyorum selective'deki çoğu şeyi isteyecek 2 tanesi istemeyecek o yüzden Tit mi alsın gibi ?

Yani önüne geçilemez bunun..Tedarik sorunu olmadığı sürece sıkıntı olmaz..Vw 6 ay bekleyen toplum 1 ay ford beklesin sıkıntı yaratmaz :)

Ford zaten tüm ülkelerde böyle iş yapıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dün başka bi konuda bi arkadaş bahsetmişti, bayii böyle söyledi diye benzeri olmuş. Bence donanımdan kısmışlar. Titaniumlarda standart olan aktif şehiriçi güvenlik sistemini opsiyonlamışlar. Yeni donanımlar benim için ekstra para verip alınası donanımlar değil. Birtek gösterge işi güzel. E oda taktırılabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dün başka bi konuda bi arkadaş bahsetmişti, bayii böyle söyledi diye benzeri olmuş. Bence donanımdan kısmışlar. Titaniumlarda standart olan aktif şehiriçi güvenlik sistemini opsiyonlamışlar. Yeni donanımlar benim için ekstra para verip alınası donanımlar değil. Birtek gösterge işi güzel. E oda taktırılabilir.

Abicim donanımdan niye kısılsın,paketlere antipatik yaklaşmayın bukadar :) Titanium'un standart değeri azalıyor bunu da düşünün :)

Parayı veren donanımları alacak işte, zaten bunu istemiyormuyduk..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.