Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Focus'a Donanım Ekleniyor Ve Opsiyonlar Değişiyor (Haziran Üretimleri)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Şuan nasıl bulucamki? bulsam bile serviste taktıramicam km sıfırlanıcak 3.800 az değilki Bora abi 200 kmlerdeyken takmıştı

Sabri eğer km gÖstergeni arabayla eşleştirmek istersen yazılımla ıds denen uygulama yapıyorlar ama sanırsam şu anda daha onu yapabilecek teknolojik donanımda bir servis yok,çünkü oldukça teknik bir iş...Sıfırlansın ne olacakki hem,ne güzel işte ehehehee....Yalnız satarken durumu sÖylemen lazım yoksa ayıplı mal satmış olursun...Ben sÖylemem zira 200 km de değiştim kayda değer bir rakam diil ama 20 bin km oldukça farktır....Fakat ben olsam takardım çünkü arabanın Önü tamamen değişiyor sanki..Birde sony olsaydı değme o zaman keyfime..Ah Mertol ah,parasız anımda satıyor sonyyi yaaa.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya sıfırlansın negzel işte :)

Çakallık olur o ya :)

Sabri eğer km gÖstergeni arabayla eşleştirmek istersen yazılımla ıds denen uygulama yapıyorlar ama sanırsam şu anda daha onu yapabilecek teknolojik donanımda bir servis yok,Çünkü oldukÇa teknik bir iş...Sıfırlansın ne olacakki hem,ne güzel işte ehehehee....Yalnız satarken durumu sÖylemen lazım yoksa ayıplı mal satmış olursun...Ben sÖylemem zira 200 km de değiştim kayda değer bir rakam diil ama 20 bin km oldukÇa farktır....Fakat ben olsam takardım Çünkü arabanın Önü tamamen değişiyor sanki..Birde sony olsaydı değme o zaman keyfime..Ah Mertol ah,parasız anımda satıyor sonyyi yaaa.....

Siz hiÇ sorun yaşadınız mı ? ve nerden bulabilirim ve fiyatı nedir ? :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

30.03.2012 - 15:35 tarihinde, H. Cenk Köse yazdı:
Style fiyatı sabit olablir ama bu durumda plus paketin fiyatı da düşmeli..

SONYden haber var mı?

Bir de bu ekranla lastik basınç izleme de olur herhalde..

Mantiken oyle olmalı tabi.

Görecez 2 ay kaldı.

Basınç izleme sensör ile oluyorsa zor, Metrik ise olabilir çünkü bir görselde bunun uyarısı var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

radyo bilgi ekranı hakkında bilgi var mı?

gerçi sorupta ne canımı sıkıyorsam..... :)

Sony gelmeden olmaz :D

No information :)

Bu arada bu donanımlara şaşmamalı bu site kurulduğundan beri yani f3 tanıtıldığından beri geleceğini hep söylüyorduk...

Bu zamana denk geldi :)

Bilenler şaşırmadı aslında.

Yıl sonunda da SYNC bekleniyor (3rd or 4th qr)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kitapcıkta bir çoğu varda...TR gelmez deniyordu....

Kitapçık global abi ya normal o da..

Kim gelmez diyordu ? Bayiiler ise onlar hep bişey diyor abi :D

Site de hep söyledik ama zamanında tabi..Son zamanlarda değil....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.