Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Focus'a Donanım Ekleniyor Ve Opsiyonlar Değişiyor (Haziran Üretimleri)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Demek o kadar çok park özürlü adam var...!?

Düşündürücü...

abi park özüründen ziyade, orta seviyedeki araçlara yanlış bilmiyorsam ilk kez geliyor bu özellik ve insanlarda daha önce ulaşamadığı donanımı görme arzusu doğuyor. en çarpıcı özellik (teknik detay özellikler bir yana) bu olunca herkes bunu soruyor..

Alperen G. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Koç ailesine Titanium yanında bir de Öz Titanium yaptırmış demek ki...

1.0 EB için ben sonbahar diyorum, umarım haksız çıkarım.

Cem abi, Mayıs'da burda inş..

Titanium'dan Aktif Şehir İçi çıkacaktı zaten..Yapmışlar demekki (muhtemelen sipariş fiyatlarıdır)

Oto park ile beraber sunulacak..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13.04.2012 - 14:14 tarihinde, H. Cenk Köse yazdı:

Şimdi sen ben bu resimdeki gibi vatandaş muamelesi görüyoruz. Diğerleri "Koç ailem "

;):)

Bu kadar alınmaya hiç gerek yok öncelikle..Yakup ta bilir ki koç ailem indirimi falan laftadır sıkışan bayi o indirimleri kafadan yapıyor zaten.Sadece titanium a sony falan mı geliyor mayıs ayından itibaren diye merak ettim.Ayrıca ben de 1.0 ı uzun zamandır bekliyorum,inşallah mayıs ayında dünya gözüyle görücez...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Haziran ayı üretimi ile birlikte Focus araçlarımızda orta donanım seviyesi olarak sunduğumuz Style modelimiz ürün gamından kaldırılmıştır.

Style yerine Trend ve Style seviyeleri arasında yer alacak Trend X adını verdiğimiz yeni orta seviye serimiz devreye girecektir.

Fiyat seviyesi olarak Trend modeline daha yakın olarak konumlandırılacak Trend X modelimiz ile giriş seviyesinde rekabetçi fiyatlarla yüksek ekipmanlı araç sunulucaktır.

Trend X donanım seviyesinde Trend modelimiz üstüne aşağıdaki özellikler yer alacaktır:

• 16” alüminyum alaşım jantlar
  • Sis farı
  • Siyah arka camlar
  • Hız kontrol sistemi ve ayarlanabilir hız sınırlandırıcı
  • Style ile aynı desende ve renkte koltuk döşemeleri

Trend X donanım seviyesi aşağıdaki motor ve şanzıman seçenekleri ile satışa sunulacaktır:

• TDCi 95 PS manuel
  • 1.6i 125 PS benzinli manuel
  • 1.6i 125 PS benzinli PowerShift otomatik
  • 1.0i 125 PS benzinli manuel

Bilginize..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.