Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'deki Eksiklikler ve Hatalar

Bora A.

Önerilen Mesajlar

Bende eksiklik veya hata olarak camların kumanda ile dışarıdan kapanma şeklini görüyorum.Nedeni ise 3 sn kumanda kitleme düğmesine basılması yanlış bir uygulama araçtan iniyorum camlar kapansın diye düğmeye basıyorum başında kapansın diye bekliyorum bu nasıl kolaylık .Kapanma düğmesi de biraz sert arada kesiklik olsa camlar kapanmıyor bütün gece açık kalıyor.Diğer aracımda bizdeki bagaj açma gibi çift basınca otomatik kapanıyordu kapandı mı kapanmadı mı diye düşünmeden araçtan uzaklaşırken kapatıyordum.Şimdi diyeceksiniz ki bunu mu kafana taktın diye ama beni engelliyor her inişimde kapansın diye başında bekliyorum global kapama yapacağıma inmeden cam kumanda düğmelerinle kapatırım daha rahat.Acaba bunu yazılımla değiştirmeleri mümkünmüdür

Bu eleştirinizde tamamen haklısınız. Bende sunroof u açık unutuyorum. Şerefsizin birisi arabanın yanından geçerken içine izmarit atacak diye çok korkuyorum. Nedense aklıma hep bu geliyor. Tavan açıksa şerefsizin birisi içine izmarit atacakmış gibi geliyor. :D :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu eleştirinizde tamamen haklısınız. Bende sunroof u açık unutuyorum. Şerefsizin birisi arabanın yanından geçerken içine izmarit atacak diye çok korkuyorum. Nedense aklıma hep bu geliyor. Tavan açıksa şerefsizin birisi içine izmarit atacakmış gibi geliyor. :D :D :D

o şerefsizin de sizi bulması da muhtemel gibi, bazı insanlarda değişik zevkler var başkasının malına zarar vermek gibi yoldan geçerken arabayı boydan boya cizmek gibi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sunroofunmu var derdin var be kardiş. :)

Yok mertol bey, ama bazen öyle sıkışık anlar oluyor ki insan unutuyor. Ve arabaya binince o sanroof açık kalırsa başıma o şekilde bişey gelecekmiş gibi hissediyorum. Yersiz mi bilmem.

o şerefsizin de sizi bulması da muhtemel gibi, bazı insanlarda değişik zevkler var başkasının malına zarar vermek gibi yoldan geçerken arabayı boydan boya cizmek gibi

Allah'a şükür Kastamonu'da o tür şerefsizler pek yok. En azından beni bulmuyor şimdilik. Umarım hiç bulmaz. Hiç birimizi bulmaz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir daha bey derseniz bende size derim haberiniz olsun.

Evden çıkarken kapınızı kilitleyip camı açık bırakıyorsanız sunroof u da açık bırakın gitsin. Aksi halde ihmal etmeyin derim.

O zaman Mertol Abi diyeceğim Yapacak bişey yok. Abiye bişey demiyorsun değil mi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araçtan inerken kapatsanıza camınızı pencerenizi, niye kumanda ile uğraşıyorsunuz?

Tabi yapılması gereken bu ama özellik var insanların rahatlığı için tasarlanmış.Bu rahatlık için fazla para ödüyoruz ve kullanımı yok.Arabayı stop etmeden camları kapamamız lazım camlar kapanırken stop ederseniz yarım kalıyor kapanma sadece yapmaları gereken bagaj açma gibi kapatma düğmesine çift basmak ve global kapanmanın gercekleşmesi :blink:
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben bir şey farkettim;

üst geçit altlarından geçerken bat-çıklardan geçerken otomatik far devreye girmiyor veya tam buralardan çıkacakken devreye giriyor. yanımdaki önümdeki araçların otomatik farları yanarken ben biraz boynumu büküyorum :wacko:

benim algıda da sorun olabilir, ya da çalışma mekanizması böyledir, ya da bir yerden hassasiyet ayarı vardır; bilemedim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben bir şey farkettim;

üst geçit altlarından geçerken bat-çıklardan geçerken otomatik far devreye girmiyor veya tam buralardan çıkacakken devreye giriyor. yanımdaki önümdeki araçların otomatik farları yanarken ben biraz boynumu büküyorum :wacko:

benim algıda da sorun olabilir, ya da çalışma mekanizması böyledir, ya da bir yerden hassasiyet ayarı vardır; bilemedim

Arıza yok hepsi böyle efendim..Her gördüğü karanlıkta zırt pırt yanmasın diye

walla benim araç öyle kısa batçıklarda (dolayısıyla içerisi nispeten aydınlık) yanmıyor, çıkarken de yanmıyor.. ama uzun ise batçık (dolayısıyla içerisi daha karanlık) girer girmez yanıyor.. herhangi bir gecikme olmuyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Karanlığın yoğunluğu kısa tünellerde az olduğu için yanmaz,daha uzun tünellerde ilerdeki karanlık yoğunluğu,aracın programlanan hafızasındaki değer veya daha fazlası olduğundan sensör bunu algılar ve farlar yanar..Normal bir durum,takılacak bir şey değil..Bende gündüz farları var zaten hep yanıyorlar :))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.