Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'deki Eksiklikler ve Hatalar

Bora A.

Önerilen Mesajlar

Camda zorlama var mı ? Nasıl aÇtı peki ..Unutmadığına eminsin yani...

%100 eminim her kontagı kapatmadan 4 camın düğmesine de kapalı olsalar da olmasalar da basarım istisnasız olarak ehliyet aldığımdan beri böyle bu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçmiş olsun dileyen herkese teşekkürler.

Ben her ihtimale karşı iki kez kilit düğmesine basıyorum.. bir işe yarıyor mu böyle yapınca?

Geçmiş olsun Mertcan..

Hayır yaramıyor ben tüm kombinasyonları deneyip Türkçe ve İngilizce kılavuzları karıştırmıştım. Sadece arka kapılarda manuel olarak çocuk kilidi var anahtarla açılıp kapanabilen.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok geÇmiş olsun .Bende Çok emin olduğum halde camımın birini sabah aÇık buldum bunun nedeninide anladım .Bunun sebebi global kilidin, anahtarın kapatma düğmesine uzun süre basarak devreye girmesinden kaynaklandığını düşünüyorum.Yani bazen yeterince uzun basmıyorsunuz ve kilit devreye girmiyor.Camlar kapandı mı diye takip etmeniz gerekiyor.Kısacası kapatma başlayana kadar düğmesine basılı tutmalıyız, en ufak acele etmek ve dikkatsizlik camların acık kalmasına yol acıyor Eski aracımda 2 kere bastığımda direk tüm camlar kapanıyordu ve hiÇ takip etmeme gerek kalmıyordu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9-Bluetoothla bağlandınız diyelim,ama özel konuşmak istiyorsunuz,otomobilin teybini bir kapatyosunuz telefonda kapanıyor,arayanın yada aradığınız kişinin suratına çat diye kapatıyosunuz telefonu

12-Kornayı çalmak çok zor,çalmak için bayağı güç harcıyorsunuz...,

Konuyu bi kez daha incelerken 12 numaralı hata çarptı gözüme.. Belki yanıtlanmıştır konunun hepsini okumadım ama yuvarlak içine aldığım yerlerden de korna çalınabiliyo :) ama ben aracı kullanmaya başladıktan yaklaşık 1 ay sonra keşfedebildim bu durumu :)

p1040576v.jpg

9 numara için ise iPhone da böyle bi seçenek var, telefon ekranında iPhone yazısına dokunduğunuzda sesi hoparlörlerden vermeyi kesiyo, kulanığınıza götürüp konuşuyosunuz :)

Furkan Ulucak tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.