Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'deki Eksiklikler ve Hatalar

Bora A.

Önerilen Mesajlar

• 2 hafta sonra...

bu hafta 2011 model kia sportage benzinli aracımı satıp, 2012 model focus sedan 1,6 tdci titanium+plus+şeker kırmızı sıfır bir araç aldım, çok hızlı bir süreç oldu, aracımı satmamla yeni aracımı almam 3 günde neticelendi, ilk dikkatimi çeken bluetot la telefonda konuşmak için mutlaka radyonun açık olma şartı, radyo kapalıyken blutotla telefonda konuşamamk kötü, anahtarsız çalıştırma güzel ama anahtarsız giriş yok, bunun olmaması garip... aracı çalıştırırken anahtara ihtiyaç yok ama araca binerken anahtar şart, şöyle düşünelim aracın yanına geldik cebimizden anahtarı çıkartıp kapıyı açtık tekrar anahtarı cebimize koyup arabaya binip arabayı çalıştırdık.... eğer bir arabada anahtarsız çalıştırma varsa anahtarsız girişte olmalı, bence anahtarsız girişin olmaması anahtarsız çalıştıma özelliğini gölgede bırakmış, yazık olmuş

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu hafta 2011 model kia sportage benzinli aracımı satıp, 2012 model focus sedan 1,6 tdci titanium+plus+şeker kırmızı sıfır bir araç aldım, çok hızlı bir süreç oldu, aracımı satmamla yeni aracımı almam 3 günde neticelendi, ilk dikkatimi çeken bluetot la telefonda konuşmak için mutlaka radyonun açık olma şartı, radyo kapalıyken blutotla telefonda konuşamamk kötü, anahtarsız çalıştırma güzel ama anahtarsız giriş yok, bunun olmaması garip... aracı çalıştırırken anahtara ihtiyaç yok ama araca binerken anahtar şart, şöyle düşünelim aracın yanına geldik cebimizden anahtarı çıkartıp kapıyı açtık tekrar anahtarı cebimize koyup arabaya binip arabayı çalıştırdık.... eğer bir arabada anahtarsız çalıştırma varsa anahtarsız girişte olmalı, bence anahtarsız girişin olmaması anahtarsız çalıştıma özelliğini gölgede bırakmış, yazık olmuş

Anahtarsız giriş olsa güzel olurmuş. Radyoyu dinlemeden telefonu bağlamak mümkün. Sistemi açıp aux düğmesine basın. Radyo çalmadan telefon bağlı kalır. Ama tabiki sistemi açmış olmanız (radyo-cd ünitesini) gerekli.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Anlattığını şey ayrı bir özellik ve donanım gerektiriyor..

Money talks yani..Politika :) Makyajlanınca eklerler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kapilati hep kitlerim yola cikarken arkadasimi almaya gittim arka koltuga gecicekti o yaklasirken kapilari actim arka kapiyi acmaya calisti ama kilitliydi kilit dugmesinle kitle ac yaptim bu sefer acildi acaba kilit komple kapilari kitliyor ama sadece sofor kisminimi aciyor :s

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kapilati hep kitlerim yola cikarken arkadasimi almaya gittim arka koltuga gecicekti o yaklasirken kapilari actim arka kapiyi acmaya calisti ama kilitliydi kilit dugmesinle kitle ac yaptim bu sefer acildi acaba kilit komple kapilari kitliyor ama sadece sofor kisminimi aciyor :s

Bu ayarlanabiliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yeni aracınız hayırlı olsun,

her iki konu da aslında kolayca halledilebilcek konular ama sanırım düşünülmemiş

kia sportage hakkında bilgi verir ve yeni aracınız ile bir karşılaştırma yapar, uygun bir konu başlığı altında verirseniz bilgi sahibi olmak isterim

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kitapçıkta yazıyor demişti arkadaş.

Google arama ile sitede aratabilirsiniz

Hata bende konuyu tam anlamamışım tam çıkarken okuyup acele ile sormuştum .Hatta bu yorumu yapacagınızı da giderken düşünmüştüm :kıhkıh: Neyse ben şunu merak ediyorum önceki araçlarımda mevcuttu bunda yok yada ben kitapcıkdan da baktım ama bulamadım.Araç hareket ettikten sonra kapıların otomatik kitlenip dışarıdan ve ön kapılar hariç içeriden açılmamasını sağlayamıyorum yani otomatik veya manuel bunu yapabileceğim bir sistem bulamadım.Şimdi diyeceksiniz ki çocuk kilidini kullanın arka kapılar için, oda bize eziyet herşey otomatik çocuğu indirmek için kalk arka kapıyı aç.Otomatik kilitleme artık emniyet olarak kaza anında sorun yaratıyor derseniz bunu kullan araçlar çok ve araç kaza anında stop edince otomatik açılıyor.Neyse konuyu dağıtmayayım bu otomatik kilit sistemi yada manueli araçta varmı bunu merak ediyorum.Sizin yanıtınıza cevap vermek için iletiniziden cevap verdim bu soruyu genel olarak soruyorum Yoksa sizi ford servisi olarak düşünmedim ^_^
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kumanda üzerindeki açma kapama tuşuna aynı anda basın. 5sn sonra araç sinyal verir. Önce sürücü ikinci basışta yolcu kapıları açılır ve kapanır. Aynı işlemi tekrar edin. Eski duruma döner.

Bende bu dediğinizi yapmıştım ama araç iç ışığı sapıttı bazen yanmıyordu arabayı ve kapıları açsamda.Normal haline döndürdüm düzeldi iç ışıklar
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de bugün yaşadığım bir sıkıntıyı paylaşayım. öğle saatlerinde (güneşin tepede olduğu) vites kolunun etrafındaki ve orta konsoldaki parlak plastik güneş ışığını ayna gibi sürücüye rahatsız edici derecede yansıtıyor. plastikleri sökmek dışında ne çözüm bulabilirim bilemedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.