Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2016 Yeni Opel Astra K Tanıtıldı

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Canlı göremedim henüz ama, C sütunun konuşulduğu gibi gerçekten sorunlu bir görüntüsü var. Füme renk ve o iğrenç jantlar yüzünden olsa gerek araba iyice sıkıştırılmış gibi geldi gözümü. Hele arka yandan bakınca Fiat Punto diye ittirsen gider. İç tasarım olarak da öyle C sınıfından ziyade B sınıfı bir araç sıkış tepiş sığdırılmış gibi herşey. Belki de videodan öyle geldi...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arka kol dayama , gözlük kabı, arkada klima hava delikleri yok torpido ve kapı cepleri çok küçük vites cevresinde telefon vb esya koyabilecek yer yok, bagajı focus'unkinden küçük ilk bakıştaki kusurları bu seyehat etmedim yolculuğu nasıl onu bilmiyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Pazartesi akşam işten eve dönerken 444ü yakaladığım yerde bir tane kırmızı astra K gördüm epey takip ettim (araç 07 plaka idi). Valla ne bileyim bana o kadar çekici gelmedi. Ne önü ne arkası... Biraz stopları sevimli olmuş o kadar. Hangi donanımdı bilmiyorum shrak anten de yoktu. Focusunki gibi dev bir çubuk vardı. Profil görüntüsü hiç de atak çekici spor durmuyordu.. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün arkadaşımla birlikte 1.6 cdti 136 ps otomatik astra k'yı test ettik. Bayideki görevli tanıdık olunca teste kendisi gelmedi. İki arkadaş sırıtarak çıktık ve başladık sürmeye. İç mekan hoşuma gitti. Direksiyon biraz küçülmüş sanırım ama güzeldi. Yalnız 9.15 te tutunca direksiyondaki tuşlar elinize değiyor ve değen tuşlar çıkıntılı joystik tarzı tuşlardı, beni rahatsız etti. 2. rahatsızlığım; gazdan ayağımı çekip frene geçerken fren biraz yukarıda kalıyor gaz pedalına göre. Bileğinizi bükerek ayağınızı 2-3 cm kadar kaldırıp sola geçirmeniz gerekiyor. Alışınca belki önemsenmez ama yorucu geldi bana. Bunun dışında ilk defa 1.6 dizel bir motor beni tatmin etti diyebilirim. Motor oldukça canlı ancak şanzıman beklediğimden yavaş geldi. Gerçi ben çift kavramalı sanarak çıkmıştım teste, klasik otomatik ise geçişler ve geçiş hızı başarılı sayılır. Çift kavrama ise yavaş bence. Sözün özü bu motor daha hızlı bir şanzımanı hak ediyor diyelim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
22 saat önce, Cem Boneval said:

Motor çok uygun görünüyor, Türkiye'ye gelirse performans meraklılarının ilgisini kesin çekecektir.

Yalnız önden kayma eğilimi biraz fazla, bir de incelemeyi yapan kullanmayı bilse iyi olurdu. Pardon yani...

Aslında Eren Tekin araba testleri konusunda baya başarılıdır. Neden öyle dediniz, anlayamadım?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
On 28.10.2015 at 21:12, Yakup Çağatay said:

Bugün kendilerini ziyaret ettim. Yorumlarımı daha düzgün ve geniş zamanda yapacağım inş. :) 

Yakup değerli yorumlarını yaptın da ben bulamadım mı acaba bu araçla ilgili? Nedir ne değildir acep bu arkadaş :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
On 14 Apr 2016 at 15:07, Semih G. said:

Yakup değerli yorumlarını yaptın da ben bulamadım mı acaba bu araçla ilgili? Nedir ne değildir acep bu arkadaş :)

Bugün dizel otomatik sürdüm...Yazacağım birazdan

DSC00771.JPG

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.