Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Gösterge Ekranı Değişimi

Önerilen Mesajlar

cetvel kalın gelir bence, ben bant sarılmış maket bıçağı kullanıyorum. orası kolay, soketi sökmek zor, soketin üzerinde bir klips var kenarındaki tırnağa basıp onu kenara çekerek açılıyor, gördükten sonra kolayda görmeden sökmesi ilk seferde zor olabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

cetvel kalın gelir bence, ben bant sarılmış maket bıçağı kullanıyorum. orası kolay, soketi sökmek zor, soketin üzerinde bir klips var kenarındaki tırnağa basıp onu kenara çekerek açılıyor, gördükten sonra kolayda görmeden sökmesi ilk seferde zor olabilir.

Ben hiçbirşey kullanmadan çekip çıkarabiliyorum artık. Elim alıştı herhal.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

21 August 2014 - 13:49 tarihinde, Doğan Kurban yazdı:

Ozan cımın büyük yardımları ve sizlerin yol göstermesiyle ekranımızı taktım. Tek kalan km ayarlanması.

Hayırlı olsun kardeşim güzel olmuş eline sağlık, kesene bereket[emoji4][emoji4][emoji4]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

Bendeki göstergenin programını son bakımda serviste güncelledik. Aslında bu güncellemeyi kendim yapmak istiyordum ama cesaret edemedim bir türlü.  Çok da bir şey değişmiyor ama az da olsa değişiklik iyi geliyor :)

WrpR9Y.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
3 January 2015 - 22:11 tarihinde, Ercüment Koyuncu yazdı:

Resimler neden açılmıyor acaba

Arkadaşlar şu soketi sökemiyorum o kunudaki resimleride açamadım yardımcı olurmusunuz resme ihtiyacım var

Bu resimde soketi sökülmüş olarak görüyoruz. Sökmeden önce, parmaklarımın arasındaki bölüm, kırmızı şekille ifade etmeye çalıştığım bölgede bulunuyor. :) Ok yönünde çeviriyorsunuzi o kadar...

O3VApQ.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 January 2015 - 22:38 tarihinde, Ercüment Koyuncu yazdı:

Murat bey çok teşekkür ederim sağolun

ek olarak, parmaklar arasındaki kısmın oraya gidebilmesi için, soldaki kırmızı çizginin altındaki tırnağa basılması gerekiyor.

3 January 2015 - 22:37 tarihinde, Murat Kavuk yazdı:

Bu resimde soketi sökülmüş olarak görüyoruz. Sökmeden önce, parmaklarımın arasındaki bölüm, kırmızı şekille ifade etmeye çalıştığım bölgede bulunuyor. :) Ok yönünde çeviriyorsunuzi o kadar...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.