Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Yokuş aşağı inerken anlık tüketimin 0 dışında bir değer göstermesi normal mi?

Vites boşta.

Normal tabi :) istersen 150yle giderken bosa al vitesi araba kendini durur vaziyetde gibi algilar ve rolantide ne yakiyorsa onu yakar. Egerki vitesdeyken ayagini gazdan cekersen yokus asagi o zaman 0 yakar. Cunki motor lastigin mekanik enerjisiyle doner. Vitesi bosa alip motoru lastiklerden ayirirsan rolantide yaktigini yakar. Trust me I'm an engineer ;) Sabri Özer tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Normal tabi :) istersen 150yle giderken bosa al vitesi araba kendini durur vaziyetde gibi algilar ve rolantide ne yakiyorsa onu yakar. Egerki vitesdeyken ayagini gazdan cekersen yokus asagi o zaman 0 yakar. Cunki motor lastigin mekanik enerjisiyle doner. Vitesi bosa alip motoru lastiklerden ayirirsan rolantide yaktigini yakar. Trust me I'm an engineer ;)

Videoyu izlersen rolantideki gibi 0,6-1,0 civarı bir tüketim göstermiyor 3-5-7 diye gidiyor :)

I am also an engineer!  :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Videoyu izlersen rolantideki gibi 0,6-1,0 civarı bir tüketim göstermiyor 3-5-7 diye gidiyor :)

I am also an engineer!  :kıhkıh:

Böyle bir soruyu senden hiç beklemezdim :D araba çalışırken ve vites boştayken nasıl sıfır yazsın :D sıfır yazması saçma zaten :)

sadece araç duruyorken saatte yaktığını gösteriyor anlık tüketim, hareket halinde yine rölantıde yaktığını yakıyor ancak işin içine "yol" girince hesaplar değişiyor farklı değerler göstermeye başlıyor. yani gösterdiği değerleri göstermesi normal.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben kendimi baya yanlış ifade etmişim siz de doğal olarak sıfırdan anlatmışsınız  :blush: :).  

O kadar da vahim değilim  :aman:  0 dışındayı 0,6-1,0 aralığı dışında ile değiştirmeli.

Bana mantıksız gelen anlık tüketimin vites boşta ve hareket halinde iken saçmalaması. O da normalmiş.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bagaj havuzu sponsorumuzda yokmuş. Ayrıca mini-stepneye uygun ürün yokmuş.

Madem öyle size firma veriyorum. Bu firma üreticidir yani alıp satan değil. Talep ederseniz belki üretiler.Bunlarda da hala kalın steple hali satılıyor. 75 TL

Yps Plast

Edit: Az önce mail attım. Bakalım dönecekler mi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Madem öyle size firma veriyorum.

Benim aldığım yer. 2-3 sefer alışverişim oldu. Kaliteli ve uygun fiyatlı oluyor. 1-2 günde geliyor. Focus'a da aldım. Çok takılırsanız almayın ufak aralıklar kalıyor. Ama sonuçta bagaja su basmayacak. Olursa ufak akıntı ve sızıntı olacağı için çok bana problem gelmedi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gelen cevap:

Merhaba İlginiz ve öneriniz için çok teşekkür ederiz. Kesin bir süre verip yanıltıcı olmak istememekle beraber FOCUS III HB VE SEDAN ince stepneli modellerine uygun bagaj havuzu hazırlanacağını belirtmek isteriz. Ürünler hazırlandığında web sitemizde satışa sunulacaktır.

----

Hayırlı olsun

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ford kullananlar mrb...2012 ford3 hbsmart+tekno paket aracı kısmetse alıcam kafamı takılan mesele var yardım ederseniz sevinirim.araçta dikkatimi direksiyonda göstergelerin oradaki yol bilgisayarı ufak.bazı araçlarda bu büyük ekran.sanki daha havalı gözüküyor.bunun sizce büyük olanından talep hakkım var mıdır.aracı daha teslim almadım.araç içi paketlere bu ufak ekran bana sıkıntı yaratırım...teşekkür ederim şimdiden

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.