Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Er-ol Otomotiv Focus 3 Tft Genis Ekranlı Gösterge

Önerilen Mesajlar

Her iki gösterge biribirinden farklı mı, bana mı öyle geliyor.

Dizel olanın sağ alt kısmında toplam km var, benzinli olanda günlük km var gibi yanılıyor muyum.

Kemal bey siz km yi güncelletebildiniz mi.

ben ısparta da resmi seviste taktırdım, hiçbir zorluk güçlük çıkarmadılar 1 kahve içimlik sürede taktılar, çalıştırdılar, ayarlarını yaptılar, kendileri de çok beğendi, fiyatını da beğendiler, (+ parentez belirteyim, 45.000 bakım için 300 tl söz aldım, haberiniz ola,)

resimdeki değer 0 lama yapıldıktan sonraki km, toplam km orada gözükmüyor ama, farklı itemler var; onlardan birinde orada toplam km mevcut, belki de ayarlardan bu durum değiştirilebiliyordur, çok fazla kurcalama şansım olmadı

ayrıca parlaklılğı da son derece yeterli !

Otokoç Alemdağ' ın montaj ile ilgili verdiği cevap

"Ford araçlarına gösterge seviyesini 1-2-3. Seviye olarak yükseltme işlemi fabrika ayarlarını değiştirerek yapabilmekteyiz ilgili versiyon izin verdiği ölçüde,

Ancak dışardan temin edilecek bir parçayı özellikle gösterge saati gibi diğer modüllerle ortak çalışan bir parçanın uyum sağlama sorunları yaşarız, Bu durum aracı bloke etmemize veya farklı ciddi sorunlara neden olabilir, teknik olarak bu tip bir işlem uygulayamayız,

Müzik eğlence birimi teyp ve ekranı ile ilgili farklı uygulamalar ancak bizim yedek parçanın aksesuar olarak sunduğu sistemler takabilmektedir."

onlar sizi geçiştirmiş, yaptıkları şımarıklık bence.........

kemal kaya tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün Er-ol otomotivle görüştüm. 1.0 ecobost ların soketlerinin uyumsuz olduğuna dair bir bilgi aldıklarını, bir iki araçta deneyip uyumlu olup olmadığına emin olduklarında gönderebileceklerini söylediler. Ben beklemedeyim yani.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün Er-ol otomotivle görüştüm. 1.0 ecobost ların soketlerinin uyumsuz olduğuna dair bir bilgi aldıklarını, bir iki araçta deneyip uyumlu olup olmadığına emin olduklarında gönderebileceklerini söylediler. Ben beklemedeyim yani.

Bende merak ediyordum uyar mi diye. Sonucu bekleyeceğiz. ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben ısparta da resmi seviste taktırdım, hiçbir zorluk güçlük çıkarmadılar 1 kahve içimlik sürede taktılar, çalıştırdılar, ayarlarını yaptılar, kendileri de çok beğendi, fiyatını da beğendiler, (+ parentez belirteyim, 45.000 bakım için 300 tl söz aldım, haberiniz ola,)

resimdeki değer 0 lama yapıldıktan sonraki km, toplam km orada gözükmüyor ama, farklı itemler var; onlardan birinde orada toplam km mevcut, belki de ayarlardan bu durum değiştirilebiliyordur, çok fazla kurcalama şansım olmadı

ayrıca parlaklılğı da son derece yeterli !

onlar sizi geçiştirmiş, yaptıkları şımarıklık bence.........

kesinlikle ben benzer cevap alacağım için yazdım aynen beklediğim geldi.

kesinlikle ben benzer cevap alacağım için yazdım aynen beklediğim geldi.

Ispartada taktırmak lazım o zaman... :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yarın Kent Oto Ford'a uğrayacağım ayarlatmak için. Fakat bilmedikleri için korkak davranıyorlar. 

abi aman diyim başında durup dikkat et, daha önce geçmişti programda default olarak mil geliyor, eğer kmye çevrilmeden yazılırsa servis yazılımı ile geri dönüşü mümkün olmuyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

abi sen bu ileti için resim yüklemene gerek yoktu boş ileti atsan kafi

Ne yapcan serdarım görmemişin geniş ekranı sony si falan olmuş her tarafa koymuş işte :)

Ben focustan daha fazla zevk alın diye imzaya koydum fotoyu :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

abi aman diyim başında durup dikkat et, daha önce geçmişti programda default olarak mil geliyor, eğer kmye çevrilmeden yazılırsa servis yazılımı ile geri dönüşü mümkün olmuyor.

Yukarıda fotoğraf koydum. Taktım ekranda 00000km yazıyor zaten. Yine de mil olan bir yeri var mı?  Ayrıca km saati göstergesi sadece km gösteriyor. Mil/km olarak çift rakamlı değil. Sabri'nin ki öyleydi sanırım. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yukarıda fotoğraf koydum. Taktım ekranda 00000km yazıyor zaten. Yine de mil olan bir yeri var mı?  Ayrıca km saati göstergesi sadece km gösteriyor. Mil/km olarak çift rakamlı değil. Sabri'nin ki öyleydi sanırım. 

Bilgisayara bağlanıp KM ayarlanırken, atıyorum 10000 km olarak kaydedilecek, o ekranda km yerine mil seçili olursa 16093 km olarak kaydediyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ozan cihazın ayarlar kısmında gördüm km mil hepsi seçilebiliyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

seçiliyor abi ama varsayılan olarak mil seçili oluyor yapan teknisyen buna dikkat etmeden işleme devam etmezse sorun oluyor.

Ben Murat abi ile taktığımda oldu onun arabasına taktık ilk kmsi 35000 52 küsür oldu sonra servistekiler ah vah dedi bende km yazarak girdiler o hala km yüksek geziyor :)

eyvah eyvah abi niye daha önce söylemiyonuz direkten döndük desenize, resmi serviste yaptırdığımızdan belki de yırttık :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.