Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Er-ol Otomotiv Focus 3 Tft Genis Ekranlı Gösterge

Önerilen Mesajlar

Her iki gösterge biribirinden farklı mı, bana mı öyle geliyor.

Dizel olanın sağ alt kısmında toplam km var, benzinli olanda günlük km var gibi yanılıyor muyum.

Kemal bey siz km yi güncelletebildiniz mi.

aynen dediğiniz gibi :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otokoç Alemdağ' ın montaj ile ilgili verdiği cevap

"Ford araçlarına gösterge seviyesini 1-2-3. Seviye olarak yükseltme işlemi fabrika ayarlarını değiştirerek yapabilmekteyiz ilgili versiyon izin verdiği ölçüde,

Ancak dışardan temin edilecek bir parçayı özellikle gösterge saati gibi diğer modüllerle ortak çalışan bir parçanın uyum sağlama sorunları yaşarız, Bu durum aracı bloke etmemize veya farklı ciddi sorunlara neden olabilir, teknik olarak bu tip bir işlem uygulayamayız,

Müzik eğlence birimi teyp ve ekranı ile ilgili farklı uygulamalar ancak bizim yedek parçanın aksesuar olarak sunduğu sistemler takabilmektedir."

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otokoç Alemdağ' ın montaj ile ilgili verdiği cevap

Ani gösterge patlaması sonucu servisler direnişe geçti sanırım. :)  

Serdar'ım ilk aklıma gelen forumdan Yımaz tunç ve Boranın ki de dizel ama günlük km lilerden, galiba farklı ekranlar var..

Daha evvel de bunun konusu geçmişti. Sanırım yazılım versiyonları farklı. Aydın güncelletmişti sanki. ?? 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ani gösterge patlaması sonucu servisler direnişe geçti sanırım. :)  

Daha evvel de bunun konusu geçmişti. Sanırım yazılım versiyonları farklı. Aydın güncelletmişti sanki. ??

Ben atlamıştım bunu, yani güncelleme yapılınca yer mi değiştiriyor? Aslında bu hali daha kullanışlı gelmişti bana aynı anda 5 değeri gözüküyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Serdar'ım ilk aklıma gelen forumdan Yımaz tunç ve Boranın ki de dizel ama günlük km lilerden, galiba farklı ekranlar var..

benim araca aldığımız zaman forumda murat abi vardı beraber takmıştık onun ki benzinli ikisinde o farklılık vardı

Benim gösterge.

20130408193431.jpg

abi sen bu ileti için resim yüklemene gerek yoktu boş ileti atsan kafi :D 

Serdar yaman tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.