Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Er-ol Otomotiv Focus 3 Tft Genis Ekranlı Gösterge

Önerilen Mesajlar

valla senin kararın ama kaçırma abi sonra keşke diyebileceğin bi parça. bugün berk'leydim. telefonu hiç susmuyor kadran yüzünden. sürekli sipariş halinde.

ben şimdi teyp ekranı araştırıyorum istersen sana da bakayım :)

Bak bakalim da fiyata bagli.. neden olmasin.

Ohooo bende f3 olacakta bu ekranı almayacağım? :D

Gazla çalışmıyorum Serdar :lol:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

valla senin kararın ama kaçırma abi sonra keşke diyebileceğin bi parça. bugün berk'leydim. telefonu hiç susmuyor kadran yüzünden. sürekli sipariş halinde.

ben şimdi teyp ekranı araştırıyorum istersen sana da bakayım :)

Yekta bey, forumdan bir arkadaş başka bir yerden aldığı göstergenin ışıklarının eskisinden daha cansız olduğunu (özellikle hız, devir, hararet ve yakıt ibrelerinin) söylemişti. Bu partide gelenlerde böyle bir durum hissettiniz mi? Bende almak üzereyim almadan önce kafama takılanları netleştirmek istiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

abi, bey falan gerek yok :) valla kim dedi, ya da neye göre dedi, nasıl karşılaştırma yaptı bilmemekle birlikte fazlasıyla merak içindeyim.

ancak aracın üstündeki standart gösterge ekranının gündüz parlak, ışıklar yandığında göz almasın diye otomatikman biraz daha kısıldığını fark edersiniz.

aynı özellik bu göstergede de mevcut.

hatta araba çalışmıyorken parlak, çalıştırınca göz almasın diye kısıldığını da düşünüyorum.

çünkü net olarak ışığın kısılıp, çoğaldığını görebiliyorum. ancak neye göre yapıyor henüz tespit edemedim.

sonuç olarak eski gösterge halt etmiş bunun yanında. şiddetle tavsiye!

Göze batan bir kısıklık yok demek ki, gönül rahatlığıyla alıyorum o zaman :) sağolasın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bugün ben de aradım mail order yoluyla ödeme yapmak için gerekli bilgileri gönderdim. sistemde sıkıntı olduğunu yarın ürünü gönderebileceklerini söylemişlerdi. bazı arkadaşlara da ellerinde kalmadığını söylemişler sanırım. hangisi gerçek bilgi bilemedim. Aydın'da önerebilecekleri bi usta da olmadı telefon konuşmamda. ürün olur da gelirse kendim yapmaya karar verdim ama işlemlerin en önemli ayağı olan akünün eksi ucunu sökme olayını fotoğraflarda pek net anlayamadım. kaputu açtığımda akünün artı ucunu gördüm eksi ucu iç tarafta kalıyordu. sorum ise eksi ucun sökülmesinin bi esprisi var mı yani artı ucu söksek değişen bişey olur mu ?

Anıl Polat tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.