Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Er-ol Otomotiv Focus 3 Tft Genis Ekranlı Gösterge

Önerilen Mesajlar

Anlamadım.

Araç bilgisayara bağlandığında mevcut km yi girmeye çalışırken seçenekler arasında mil de var ve o km den önceki tercih, dolayısıyla araca km rakamlarını girildiğinde mil mi yaksa km mi ona dikkat edilmesi gerekiyor zira geri dönüşü yok...( bu işlem araca bağlı bilgisayar üzerinden gerçekleştiriliyor)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu km mil seçim meselesi sanırım servisin bilgisayarında yapılıyor. Yoksa göstergede takar takmaz km seçili geldi. ???

Aynen abi serviste km ayarlarken oluyor Murat abiye dediğim gibi olunca benimkini 5 bin 5 bin artırarak ayarladılar Serdar yaman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben Murat abi ile taktığımda oldu onun arabasına taktık ilk kmsi 35000 52 küsür oldu sonra servistekiler ah vah dedi bende km yazarak girdiler o hala km yüksek geziyor :)

20.000km boyunca eski gostergeyi kullanmaya devam etse sorun kalmazdı :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynen abi serviste km ayarlarken oluyor Murat abiye dediğim gibi olunca benimkini 5 bin 5 bin artırarak ayarladılar

Anladım hangi serviste yapmıştın.?

Servisdekilerin sıkıntısı aracın şase numarası ile program eşleştiğinden km yazma komutu gönderince sistem kilitlenir mi vs?

Ikna etmek lazım gelecek.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Anladım hangi serviste yapmıştın.?

Servisdekilerin sıkıntısı aracın şase numarası ile program eşleştiğinden km yazma komutu gönderince sistem kilitlenir mi vs?

Ikna etmek lazım gelecek.

Mardin Ford bayii nas otomotiv de yaptırdım 5 dk sürmedi yanımda taktılar uğraştıkları bir durum olmadı bilgisayara grip km saati ayarladılar...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.