Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Er-ol Otomotiv Focus 3 Tft Genis Ekranlı Gösterge

Önerilen Mesajlar

Bende hem gosterge paneli hem ortadaki 5"ekran yeni yazilim gelince guncellendi sorun yok. Navide renklerde degisiklik oldu mesela son guncellemede.

Guncellemeyi serviste mi yaptirdin abi? Gostergeye guncelleme yapinca kitleniyor deniliyor. Nasil bir yol izlenmesi lazim?

Navi renklerinde nasil degisiklikler var?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Serviste yapildi Alperen bende de hiz sabitleme beyazdi şimdi yesil. Navi rotayi baska renk ciziyordu şimdi sari çiziyor. Ve simdi hatirlamadigim ama ilk guncelleme sonrası fark ettigim küçük farklar var.

Peki guncelleme ile alakali servise bir uyari yapmak gerekiyor mu? Dedigim gibi, gostergede guncelleme yapinca kitleniyor diyorlar..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Peki guncelleme ile alakali servise bir uyari yapmak gerekiyor mu? Dedigim gibi, gostergede guncelleme yapinca kitleniyor diyorlar..

Hatirlarsan bendeki UK versiyon gosterge toplam km yi mls olarak gosteriyordu. Servise birsey soylemedim onlar bunu gorup km ye cevirmisler bu sirada da gostergeyi araca tanitmislar sanirim. Sonraki her guncellemeyi aldi arac. Aynı sekilde navi de tanitilmis durumda. Ben gostergeyi takali 1,5 yil oldu araci aldigim gün takmistim.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hatirlarsan bendeki UK versiyon gosterge toplam km yi mls olarak gosteriyordu. Servise birsey soylemedim onlar bunu gorup km ye cevirmisler bu sirada da gostergeyi araca tanitmislar sanirim. Sonraki her guncellemeyi aldi arac. Aynı sekilde navi de tanitilmis durumda. Ben gostergeyi takali 1,5 yil oldu araci aldigim gün takmistim.

Hmmm anladim.. bize oyle servis elemani denk gelmez. Direk bozar :D:D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Genelde servisdekiler bozarız korkusuyla ellemek istemiyor. Ayar yaparken biraz baktım güncellemeyi tüm araç için şase numarasına göre değilde takılı modüle göre yapmaları lazım. Araca tanıtmak gibi değil mantık. Sistemi taratiyor bulduğu modülleri tek tek güncellemesi lazım. Eğer yanlış anlamadıysam. Ama ellemeye korkuyorlar. Ben bozulursa mühim değil dediğimde ayarı yaptı. Daha önce biri gelmiş güncelleyin demiş gösterge kilitlenince olay çıkarmış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zaten zorla yapıyorlar ben bir kaç yeri aradım yapmıyoruz uğraşmıyoruz diyorlar yapmak istenmiyince zorla oluyor hata yapma riski artıyor birde dünya para alıyorlar bence önceden yapmış bir yere gidin garanti olur

Ben 30TL verdim ama bir şey olursa korkusuyla yapmıyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dostlar bu erol otomotivden aldığımız geniş ekran göstergelere serviste takaarken güncelleme yaptırabiliyormuyuz? bazı arkadaşlarındakilernde kitlenme ve ekran uyanmama problemi vardır nedir son durum?

Okumuyormusunuz yahu! Daha bir önceki sayfada yazılmış.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dostlar bu erol otomotivden aldığımız geniş ekran göstergelere serviste takaarken güncelleme yaptırabiliyormuyuz? bazı arkadaşlarındakilernde kitlenme ve ekran uyanmama problemi vardır nedir son durum?

Daha önce bu işlemi yapmış bir servis bulursanız sıkıntı olacağını düşünmüyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Iyide neden güncelleyeceğiz.? Sıkıntı olursa bakarız. Sarı yeşil olsun diye uğraşmaya gerek var mı?

Bende ambiyans aydinlatma secenegi yoktu panelde eklenmesi icin guncellemek gerekti. Onun disinda guncelleme gerektirecek birsey yok zaten.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.