Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Paylaşımlık Videolar !!!

Tolga Başaran

Önerilen Mesajlar

Vayyy beyler bu gri olan benim 2000 eylülde 0km alıp,  2004 haziranda Cmaxi almak için sattığım toledo 1.8 20V . 

15 yaşında araba ama hala dipdiri hala taş gibi, hala tasarımı o kadar güncel ki yaşını hiç belli etmiyor hiç sırıtmıyor.

Zamanının çok ötesinde bir otomobildi zaten, maalesef isimsizlikten kaybetti.

Keşke satıp dizele döneceğime LPGleyip kullanmaya devam etseymişim. O kadar pişmanım ki sattığıma. 

Hüzünlendim dün akşam yolda karşılaşınca zor yetiştim zaten.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Cem Boneval, avatar resminde videoda olduğunuzdan daha yaşlı görünüyorsunuz abi :(

Ben de DSLR falan yok madem Fuji etkinliği size sorayım yeri değilse kimse kusura bakmasın. Evden , dağbaşından falan resimler çekmek istiyorum ama ne 8MP telefon ne ipad güzel resim çekmiyor. Hele ki azcık karanlıkta berbatlar ki aslında en güzel görüntü tam güneş batmamışken oluyor.  DSLRa verecek param yok. Şu Fujinin falan mega zoom deniyor galiba 12 MP falan 20-30 zoomlu makineleri var 500 TL altında . Bunlar işimi görür mü. Bizim dağdan akşamüstü karanlığında mesela muhteşem görünen rengarenk şehir ışıklarını falan güzel fotolayabilir miyim bunlarla ?  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Cem Boneval, avatar resminde videoda olduğunuzdan daha yaşlı görünüyorsunuz abi :(

Ben de DSLR falan yok madem Fuji etkinliği size sorayım yeri değilse kimse kusura bakmasın. Evden , dağbaşından falan resimler çekmek istiyorum ama ne 8MP telefon ne ipad güzel resim çekmiyor. Hele ki azcık karanlıkta berbatlar ki aslında en güzel görüntü tam güneş batmamışken oluyor.  DSLRa verecek param yok. Şu Fujinin falan mega zoom deniyor galiba 12 MP falan 20-30 zoomlu makineleri var 500 TL altında . Bunlar işimi görür mü. Bizim dağdan akşamüstü karanlığında mesela muhteşem görünen rengarenk şehir ışıklarını falan güzel fotolayabilir miyim bunlarla ?  

Cem abi bende Canon 600d ve 18-55 ıs II ve 55-250 ıs II lens var.Bak aşağıya birkaç foto yüklüyorum.Bence 500 tl leri basit makinalara verme.Ben 2000 tl ye malettim bu seti.

KDpL1l.jpg

KgENgb.jpg

xGaqAv.jpg

xB3VQG.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.