Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kendin-yap Amatör Oto Garajı Yapımı

Muhammed E.

Önerilen Mesajlar

Bir saat önce, Muhammed E. yazdı:

Hocam yan taraftaki garajları görseniz çok daha derme çatma ama hala ayaktalar :D Ben onları öyle görünce benimki en sağlamı hakkaten :) Tavsiyeniz için teşekkür ederim yine de. Arsa konusunda da bu alan bizim ev sahibinin kendi arsası olarak geçiyor, sonradan aradan yol geçmiş. Yani sıkıntı olacağını sanmıyorum. Ki olsa da en fazla parçalar toplarım hepsini sıkıntı yok. Arabamı koruduğu günü kar sayarım :) Şu karlı günlerde bile cam kazımak derdinden kurtardı ya o bile yeter...

Bakın hatta bir resim ekleyeyim etraftaki diğer garajlar bunlar :)

51bedc3b99d8909548add61e47281356.png

--1 dakika sonra eklendi--

Yaklaşık 30cm falan kaldırdım ortasını ama daha fazlası da çok abes olur gibi geldi. Çok fazla kar yağmıyor buralara o yüzden sıkııntı olmaz diye düşündüm.

Çoruma? Fazla kar yağmıyor? Ne ala size :)

Siz yine de çatıyı az bi güçlendirin, noluur nolmaz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

19 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Yahu kışın iki sopa darbesi tamam işte :D Gece 6 saatte çok yağarsa da canınız sağ olsun. 

1>0

Yaklaşık 18 sene müstakil garaj kullandığımız için iyi bilirim değerini :D 

Aynen bugün ben de öyle alttan vura vura temizledim. Olacak o nimetin karşılığında. ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 yıl sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.