Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Telefon Önerisi

Önerilen Mesajlar

m4 aqua nın tek sorunu 8 gb yerleşik hafıza, onun dışında iyi telefon aslında.. andr 5 ile artık bir çok uygulama sd karta taşınıyor, yurtdışında 16 gb lık versiyonda var.. birde sony ler darbeye samsung ve lg den daha dayanıklıdır.. umarım 1 e 1 değişim olurda memnun kalırsınız..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben M2 kullanıyordum (yaklaşık 1 yıldır). Hiç bir sorun yaşamadım. Gerçekten sağlam telefon. Fotoğraf çekimleri de gayet iyi. Şarjı iyi gidiyor. Tasarımı rezalet ama kılıfa da ihtiyaç duymuyor. Köşeleri yumuşak bir malzemeden yapmışlar. Öne ve arkaya da film, bitti gitti. Yalnız araba ile arası hiç iyi olmadı arkadaşın. Arama bittiğinde zaman zaman kapanmama gibi bir derdi vardı (araç teybi üzerinden). Android 4.4 güncellemesi gelince, bu sorun ortadan kalktı. Ama bu sefer de arayamama sorunu başladı (telefon çift hatlı, arabadan "ara" deyince, hangi sim'den arayacağına karar veremiyor, siz ekrandan seçmek zorunda kalıyorsunuz). Belki bir ayarı vardı ama ben bulamadım. Neyseki şirket 5C verdi, ben de tek hatta indim.. IOS ile ford'un arası gayet iyi gördüğüm kadarıyla.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eğer android alınacaksa Nexus'u takip etmekte fayda. Fiyat/kalite olarak şu ana kadar her şeyi yeterince iyi yaptı. Onun dışında güncelleme desteği ve saçma sapan arayüzlerle, reklam uygulamalarla (bu sözüm özellikle Samsung'a ve Touchwiz denen saçmalığa) uğraşmama avantajı da cabası. 

Nexus 5 LG tarafından yapıldı. Şu anda 1400 TL civarında.

Motorola'nın ürettiği Nexus 6'da uluslararası piyasada 6-7 aydır satışta. Ama Türkiye'ye gelip gelmeyeceği bildiğim kadarıyla belli değil. Motorola'nın Türkiye'de bir temsilcisi şu an yok sanırım. Motorola 2014'te Lenovo tarafından Google'dan satın alınmıştı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Oğlumun rezil Turkcell T40ını Eylülde değiştirecektik (kontrat o zaman bitiyor) . Ancak bakan 1-2 ay içinde ek vergi dedi. Hemen mi bir şey alsak diyoruz.

Kendisinin 500 TL birikimi var. Üste ben fazla eklemeden bir şey almak istiyoruz. Ne önerirsiniz. 

Lenovo Vibe X2 ( 5 inch, 2 GB RAM, 8 çekirdek işlemci, 32 GB hafıza , full HD ekran) Kliksada 879 TL 25 TL bonus veriyor. 855 TLye geliyor. 850yi geçmeyecek bir önerisi olan var mı ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Uygun fiyatlı şu aralar General Mobile Android One var. Google telefonu. Çok incelemedim ama yazılım Nexus gibi bir bakmakta fayda var. 

Oğlumun rezil Turkcell T40ını Eylülde değiştirecektik (kontrat o zaman bitiyor) . Ancak bakan 1-2 ay içinde ek vergi dedi. Hemen mi bir şey alsak diyoruz.

Kendisinin 500 TL birikimi var. Üste ben fazla eklemeden bir şey almak istiyoruz. Ne önerirsiniz. 

Lenovo Vibe X2 ( 5 inch, 2 GB RAM, 8 çekirdek işlemci, 32 GB hafıza , full HD ekran) Kliksada 879 TL 25 TL bonus veriyor. 855 TLye geliyor. 850yi geçmeyecek bir önerisi olan var mı ? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Uygun fiyatlı şu aralar General Mobile Android One var. Google telefonu. Çok incelemedim ama yazılım Nexus gibi bir bakmakta fayda var. 

Engin abinin dediği telefonu yaklaşık 2 aydır arkadaşım kullanıyor,her anlamda çok memnun,düşünülebilir bir telefon olmuş bu fiyat bandında.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

t50 t60 tabi ki . t40 gibi kötü değil

T60 karşılığı Vodafone'da bir telefon çıkardı hemen aynı özelliklere sahip. Ona da bakılabilir. 

Buldum Smart 6 imiş

http://m.donanimhaber.com/videolar/Vodafone-Smart-6yla-tanisma-zamani.htm

Engin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet beyler hızlıal.com dan lenovo X2 vibe sipariş ettim. Hızlıal.com dan olan biri vardı. Bana hızlıaldan al deyip duruyordu kısmet bugüneymiş. 

inşallah sorun çıkmaz da gelir. 

hızlı al ilk alışverişe 25 TL indirim  veriyor kargo ücretsiz ve 50 TL karta iade var.. hepsiburada da indirim yok kargo 5 TL ve karta iade 25 TL..

hızlıal daha avantajlı ..benim siparişimi teslim etmeden başına bir şey gelmez umarımm..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar, yurtdışından tanıdık vasıtasıyla cep telefonu getirtmeyi düşünüyorum. Şuan galaxy s2 kullanıyorum (4 yıl oldu alalı). Sorum şu aklımda 3 telefon var

1. Galaxy s6

2.Note4

3. Iphone 6 sizce hangisi daha mantıklı? Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler...

Buarada alacağım telefon yine beni 4 sene götürsün :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şu aklımda 3 telefon var

Yakup da yazmış android ve Samsung ile mutluysanız S6 ile devam edin.

S6 mı S& Edge mi derseniz Edge kenarı yuvarlanan ekranı, daha güçlü pili ve azıcık küçük boyutları ve düşük ağırlığı ile tercih edilmeli, ama daha pahalı.

Androidde  tek alternatif LG G4.

Bu arada Samsung bir-iki ay içinde Note 5'i çıkaracak, ama onlar da "phablet" sınıfında ve telefon olarak ben de pek pratik olmadıklarını düşünüyorum. 

iOs özenmesi varsa ve deneyip birlikte yaşayabileceğinizi düşünüyorsanız yenilenecek olsa bile iPhone 6 makuldür. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.