Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Telefon Önerisi

Önerilen Mesajlar

Peki bu android'lerin tamamında kasılma, donma, aranınca ulaşılamama vs. problemleri er veya geç yaşamak zorunda mıyız? Yani bunu genelleyebilir miyiz?

Mesela çevremde ne kadar android telefonu olan arkadaş varsa hepsi benzer sıkıntılardan şikayetçi. Biri ikinci el 5s aldı. Dünya varmış diyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tamamında

hTc One S, One X ve LG G2 deneyim sahibi olduğum telefonlar.

Hiç birinde bahsedilen sorunları yaşamadım. 

Neredeyse tam kapasite kullanıyorum.

Yeni nesillerde üst modellerde sorun olacağını zannetmiyorum.

Onlar da pahalı denilebilir ama iPhone'dan pahalı değiller genelde.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar eşim için telefon bakıyorum. Samsung Galaxy S5 önerir misiniz? Android'den çok çektim ancak benzer ebat ve özelliklerdeki iphone serisi çok pahalı.

Sabahtan beri bakıyorum. Bir sonuca ulaşamadım. Var mı önerisi olan?

Asus zenfone öneririm. Bulabilirsen kaçırma al. F/P telefonu şimdiye kadar hic kitletemedim. Aslında direk performans telefonu. volkan onder tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kasılmalardan kurtulmak için en az 1 GB RAM olan cihazları denemek gerekiyor bence.

Samsung istiyorsanız yeni A serisi telefonlara;örneğin Galaxy A5'e bakabilirsiniz.

İthalatçı garantili olanları 1000 TL civarı fiyatlara kadar düştü.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkürler herkese. Eşimin biraz Samsung'a sempatisi var. O yüzden  ağırlıklı olarak bu markanın modellerini inceledim.

Samsung istiyorsanız yeni A serisi telefonlara;örneğin Galaxy A5'e bakabilirsiniz.

A5'in diğer serilerden farkı veya cazibesi nedir?

Ramazan Çakır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar eşim için telefon bakıyorum. Samsung Galaxy S5 önerir misiniz?  Android'den çok çektim ancak benzer ebat ve özelliklerdeki  iphone serisi çok pahalı. 

Sabahtan beri bakıyorum. Bir sLonuca ulaşamadım. Var mı önerisi olan?

lg g3 samsung note 3 note 2 falan olabilir.tabi bunlar büyük ekran derseniz samsung s4 s5 ,lg g2 olabilir..ben g3 kullanıyorum çok memnunum.iphone ,vw gibi adı var başka birşeyi yok..birde o kadar para veriyorlar..
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 yıldır Sony kullanıcısıyım samsung tan bıktım gittim paraya kıydım sony z2 aldım çok memnunum hem sağlamlık açısından hem kullanış açısından muhteşem o kadar oyun oynuyorum hiç kasma yaşamadım ve Sony inin kamerasına hiç birşeyi değişmem harika bi kamerası var bayanlar fotoğraf konusunda ilgili oldukları için beğeneceğini düşünüyorum [emoji4]

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 yıldır Sony kullanıcısıyım samsung tan bıktım gittim paraya kıydım sony z2 aldım çok memnunum hem sağlamlık açısından hem kullanış açısından muhteşem o kadar oyun oynuyorum hiç kasma yaşamadım ve Sony inin kamerasına hiç birşeyi değişmem harika bi kamerası var bayanlar fotoğraf konusunda ilgili oldukları için beğeneceğini düşünüyorum [emoji4]

Sony'nin kamera yazılımı çok kötüdür yalnız. Böyle emin konuşmayın :P

Edit: Kullandığı parçalar en iyisi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.